Sprzeciw od wyroku nakazowego – nasza pomoc Copy

OTRZYMAŁEŚ WYROK NAKAZOWY I CHCESZ ZŁOŻYĆ SPRZECIW ZA NASZYM POŚREDNICTWEM, NIE MUSZĄC NIC ROBIĆ?

Sprawdź szczegóły:

Analiza prawnych nieprawidłowości nakazu zakrywania ust i nosa – infografika PDF

Sprzeciw - autorski

 ✅ Czyn polegający na niezakrywaniu ust i nosa nie jest wykroczeniem z uwagi na obrazę przepisów prawa materialnego, w związku z czym istnieje ujemna przesłanka określona w art. 5 § 1 pkt 2 Kodeksie postępowania w sprawach o wykroczenia, w postaci braku znamion wykroczenia. Tym samym od każdego wyroku nakazowego (wydawanego automatycznie na podstawie wniosku o ukaranie) należy złożyć sprzeciw.

Doręczono Ci wyrok nakazowy z nakazem zapłacenia grzywny i nie zgadzasz się z nim, a jednocześnie chcesz powierzyć prowadzenie sprawy ludziom z doświadczeniem?

Spokojnie to nie zamyka sprawy. W ciągu 7 dni od otrzymania listownie wyroku nakazowego, masz prawo złożyć sprzeciw. Zgłoś się czym prędzej do nas. Za pomocą poniższego formularzu możesz nabyć spersonalizowany 14-stronnicowy sprzeciw, który w Twoim imieniu wypełnimy i wyślemy do sądu. Będziemy potrzebować jedynie zdjęcia wyroku nakazowego oraz Twojego pełnomocnictwa, które Ci wyślemy.

Zwiększa to szansę, umorzenie postępowania. 85% wniesionych przez nas pism w sprawach covidowych, kończy umorzeniem sprawy.

W przeciwieństwie do ogólnodostępnych sprzeciwów w Internecie stosujemy szeroką argumentację począwszy od rozporządzenia, po ustawę, kończąc na konstytucji, stosując: 

  • analizę najnowszych wyroków i postanowień Sądów Rejonowych, Sądów Okręgowych, Wojewódzkich Sądów Administracyjnych, Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz Sądu Najwyższego;
  • autorską analizę najnowszego rozporządzenia obowiązującego od 28 marca 2022 r. i ustawy w oparciu o Techniki Zasad Prawodawczych oraz wyroki Trybunału Konstytucyjnego.

Decydując się na zakup spersonalizowanego sprzeciwu:

  • otrzymujesz 14-stronnicowy sprzeciw, który wypełnimy w Twoim imieniu i wyślemy go do sądu
  • wraz z wniesieniem sprzeciwu w 7-dniowym terminie, wyrok nakazowy staje się nieważny;
  • na podstawie naszego pełnomocnictwa zwiększasz swoje szanse do 85% na sądowe zwycięstwo;
  • w razie utrzymania wyroku w mocy, bez dalszych kosztów, sporządzimy dla Ciebie apelację i poprowadzimy sprawę do końca.

Jeśli chcesz nabyć kompleksowy 14-stronnicowy sprzeciw i powierzyć nam prowadzenie Twojej sprawy, zamów je bezpośrednio poniżej:

Dziękujemy za zakup. Na podany adres e-mail otrzymasz informacje o dalszych krokach. Jeśli w nie dostaniesz wiadomości w skrzynce główne, sprawdź SPAM lub oferty :)

logo-payu

Jeśli sprawa dt. wezwania na komendę za udział w zgromadzeniu czy innych podejrzeń o wykroczenia z tytułu epidemicznego rozporządzenia, prosimy o kontakt na otwieramy@newsmap.pl

Co się dzieje po wniesieniu sprzeciwu?

Przede wszystkim zasądzona wyrokiem nakazowym grzywna jest anulowana. W przeciągu 1-2 miesięcy od wniesieniu sprzeciwu, sąd wyśle do Państwa zawiadomienie z terminem rozprawy na którym sąd pochyli się nad sprzeciwem. W 90% przypadków obecność na rozprawie jest nieobowiązkowa, a wyrok/postanowienie sądu jest wydawany zaocznie.

NASZA POMOC DLA PAŃSTWA:

RODZAJ PISMA WYJAŚNIENIA DLA POLICJI/STRAŻY MIEJSKIEJ WNIOSEK O UMORZENIE POSTĘPOWANIA WYKONAWCZEGO (GRZYWNY) SPRZECIW PO WYROKU NAKAZOWYM SPRZECIW PO WYROKU NAKAZOWYM
+ nasza pomoc, wysyłka do sądu i prowadzenie sprawy do końca
APELACJA PO WYROKU SĄDU REJONOWEGO
+ nasza pomoc i wysyłka do sądu
UBEZPIECZENIE
PRAWNE NA CZAS
TRWANIA
KWARANTANNY
ODSZKODOWANIE ZA BEZSKUTECZNIE NAŁOŻONĄ KWARANTANNĘ SPERSONALIZOWANY PISMO COVIDOWE
W CZYM MI POMOŻE? Jeśli otrzymałeś wezwanie na komendę po spisaniu i odmowy przyjęcia mandatu np. za brak maseczki, nie musisz udawać się osobiście na komendę, a możesz wysłać pismo drogą pocztową, które załatwi sprawę Jeśli Twój wyrok ws. maseczki się uprawomocnił i zostałeś zobligowany do oplaty grzywny – nic starconego! Wyślij wniosek do sądu o umorzenie grzywny na podstawie Wyroki nakazowe to w 90% przypadków bezrefleksyjne kopie wniosków o ukaranie z policji. Jest to swojego rodzaju haracz za nieprzyjęcie mandatu, którego nie warto płacić i należy za każdym razem wnosić sprzeciw Wyroki nakazowe to w 90% przypadków bezrefleksyjne kopie wniosków o ukaranie z policji. Jest to swojego rodzaju haracz za nieprzyjęcie mandatu, którego nie warto płacić i należy za każdym razem wnosić sprzeciw Ok. 15% spraw w Sądzie Rejonowym nie kończy się uniewinnieniem, szczególnie jeśli trafimy na sędziego wierzącego w moc maski. Dlatego mamy apelację do Sądu Okręgowego. Prowadziłeś sprawę w Sądzie Rejonowym bez naszej pomocy i chcesz wygrać w Sądzie Okręgowym? To opcja dla Ciebie Znalazłeś się na kwarantannie i nie wiesz czy musisz ją przestrzegać? Zgłoś się do nas, a my wydamy opinię czy kwarantanna została nałożona w sposób zgodny z prawem. Jeśli nie, za raz wniesioną opłatę uzyskujesz ubezpieczenie prawne na wypadek postępowania sądowego czy administracyjnego przed sanepidem Odbyłeś kwarantannę wskutek podejrzenia o zakażenie COVID-19? Nie otrzymałeś decyzji administracyjnej nakładającej ten obowiązek? Możesz ubiegać się o odszkodowanie. Sprawdź szczegóły. Nakaz noszenia maski, segregacja sanitarna w pracy, szkole na uczelni, wizyta w szpitalu bez szczepienia i testu PCR, pisma procesowe odnośnie spraw covidowych
TERMIN NA WNIESIENIE 7 dni od otrzymania wezwania Zależny od Twojej sytuacji 7 dni od otrzymania wyroku nakazowego 7 dni od otrzymania wyroku nakazowego Po otrzymaniu wyroku, składamy wniosek o przedstawienie uzasadnienia. Po otrzymaniu uzasadnienia mamy 7 dni do złożenia apelacji Zależny od Twojej sytuacji Zależny od Twojej sytuacji Zależny od Twojej sytuacji
CO OTRZYMAM? 10-stronnicowe pismo z możliwością dostosowania okoliczności w jakich zostałeś spisany (na otwartym powietrzu, w sklepie itd.) Wniosek o umorzenie postępowania wykonawczego (grzywny), który wyślesz do sądu, aby umorzyć nałożoną na Ciebie grzywnę. Spersonalizowany 14-stronnicowy sprzeciw, które możesz dostosować wg instrukcji do Twojej sytuacji Wypełnimy za Ciebie zakupiony 14-stronnicowy sprzeciw oraz za pośrednictwem pełnomocnictwa adwokata wyślemy gotowy sprzeciw do sądu. W razie utrzymania wyroku w mocy, sporządzimy bez dalszych kosztów apelację i prowadzimy sprawę do końca. Składamy wniosek w Twoim imieniu o uzasadnienie i przygotowujemy apelację w ciągu, która punktuje uzasadnienie wyroku skazującego Opinię prawną o legalności (bądź nie) Twojej kwarantanny + ubezpieczenie prawne Przeprowadzenie procesu uzyskania odszkodowania za nielegalnie nałożoną kwarantannę Spersonalizowane pismo odnośnie Twojego problemu z sanitarnym reżimem covidowym
KOSZT 24,99 zł 49,99 zł 59,99 zł 99,99 zł
69,99 zł
149,99 zł 199,99 zł
149,99 zł
Do indywidualnego ustalenia Do indywidualnego ustalenia

Stopka - pomoc prawna

Niebieski pasek

SKORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY


Zapoznaj się z naszymi nasze najnowszymi artykułami i analizami prawnymi:

Niebieski pasek

INTERAKTYWNA MAPA #OtwarteDlaWszytskich #StopSegregacjiSanitarnej i PRZESTRZENI SZCZEPIONKOWEJ

Poniższa mapa prezentuje punkty, które zapraszają wszystkie osoby bez względu na status osoby zaszczepionej, ozdrowieńca czy osoby przetestowanej lub stosują ograniczenia.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO WIDOKU MAPY W PEŁNYM EKRAN