O nas – Rozwiązania kartograficzne

O nas

Od początku działalności to mapa była w centrum naszych zainteresowań.
Na co dzień tworzymy:

 

  • spersonalizowane mapy biegowe,
  • mapy triathlonowe,
  • mapy interaktywne,
  • animacje tras,
  • plan organizacji ruchu dla wydarzeń sportowych. 

 

Z powodzeniem współpracujemy również z wieloma samorządami, dla których wykonujemy mapy turystyczne i mapy inwestycyjne, które służą mieszkańcom oraz wszystkim obierzyświatom. Nasze mapy cechuje precyzja wykonania i indywidualne podejście do każdego zamówienia, dlatego dajemy gwarancję, że każda wykonana przez nas mapa będzie niepowtarzalna.

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie do tworzenia ciekawych rozwiązań kartograficznych, które nadają dobrze znanej mapie nowe życie. Nasze mapy podążają za szybkim tempem dzisiejszego świata i są narzędziem do przekazywania najważniejszych informacji w nowoczesny sposób. W 2021 roku w ciągu kilku dni została uruchomiona Interaktywna Mapa #otwieramy, z której skorzystało kilkaset tysięcy użytkowników. W odpowiedzi na liczne zapytania w tym samym roku została uruchomiona pomoc prawna w zakresie przepisów covidowych.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, którą znajdziesz w zakładce Nasza Działalność. Napisz do nas i przekonaj się jak wiele możliwości może dać jedna mapa.