Mapy sportowe

 

Prezentacja trasy zawodów

statyczne mapy sportowe

Statyczna mapa sportowa

Jest to grafika przedstawiająca najważniejsze aspekty trasy i informacje o wydarzeniu w spójnej identyfikacji wizualnej. Jej głównymi zaletami są prosta i szybka możliwość publikacja na stronie oraz na profilach w mediach społecznościowych, możliwość przygotowania mapy i wydruku map w dowolnym formacie, dostosowanie etykiet i oznaczeń do skali mapy. Dzięki wdrożeniu mapy statycznej, wzrasta zainteresowanie uczestników trasą biegu, co zachęca do dyskusji i buduje zasięg, a więc pozwala dotrzeć do większego grona odbiorców.

Sprawdź szczegóły i skontaktuj się w celu wyceny oferty

 

topografia na zawodów sportowych

Profil topograficzny dla zawodów sportowych

Jest to graficzna prezentacja przewyższeń na poszczególnych fragmentach trasy wraz z oznaczeniem maksymalnej i minimalnej wysokości i lokalizacji punktów na trasie. Daje on możliwość pozycjonowania zawodów wg topografii trasy. Uczestnik ma lepsze rozeznanie w terenie, co zachęca do udziału i pomaga w przygotowaniach do startu.

Sportowa mapa interaktywna

Interaktywna mapa sportowa

Jest to skalowalna mapa wchodząca w interakcję z użytkownikiem. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe, co zwiększa pojemność informacyjną mapy. Daje ona również możliwość publikacji w znacznikach materiałów multimedialnych z wydarzenia lub miejsc na trasie. Istnieje wiele rozwiązań, pozwalających dostosować mapę interaktywną do własnych preferencji.

Sportowa mapa interaktywna 3D

Interaktywna mapa sportowa 3D

Jest to skalowalna mapa prezentująca teren w trójwymiarze, wchodząca w interakcję z użytkownikiem. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy oraz materiały multimedialne, co zwiększa pojemność informacyjną mapy. Mapa jest w pełni skalowalna, a dodatkowo można poprzez przybliżenie lub obrót dostosować widok do własnych preferencji, aby zapoznać się z trasą pod każdym kątem.

Prezentacja trasy sportowej

Prezentacja trasy wydarzenia sportowego

Plik wideo w formie animacji, który prezentuje lokalizację wydarzenia wraz z informacją o trasie i najważniejszych miejscach w dniu zawodów. Całość stanowi materiał promocyjny i stanowi uzupełnienie informacji zawartych na stronie lub w regulaminie. Główną zaletą zastosowania tego rozwiązania jest możliwość wykorzystania animacji jako zapowiedzi całego wydarzenia. Stanowi także atrakcyjną przestrzeń dla materiałów sponsorowanych i logotypów partnerów, ponieważ generuje największy potencjalny zasięg wśród odbiorców.

Promocja wydarzenia sportowego

Grafiki promocyjne dla uczestników wydarzenia

Spersonalizowane opracowania w formie graficznej przedstawiające istotne i ciekawe informacje dla uczestników. Za ich pomocą można w prosty sposób przekazać najważniejsze informacje, ograniczyć pytania o treści z regulaminu, a także utrzymać zainteresowanie uczestników przed i po zawodach. Do najczęściej zamawianych grafik promocyjnych zaliczamy racebooki (informatory dla uczestników) oraz infografiki o wydarzeniu.

Organizacja ruchu zawodów

Plan organizacji ruchu zawodów sportowych

Wytyczenie i zabezpieczenie trasy zawodów niesie konsekwencje w postaci tymczasowej zmiany w organizacji ruchu. Na podstawie analizy infrastruktury drogowej opracowywane są objazdy dla ruchu kołowego w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników wydarzenia oraz udrożnienia ruchu na zamkniętych drogach przyległych do trasy biegu. Kompleksowy dokument zawiera mapy z oznaczeniem znaków pionowych, barier i kierunków objazdów w dniu wydarzenia. Umożliwia to organizację wydarzenia w sposób bezpieczny i ogranicza niedogodności dla mieszkańców.