Poznaj nasze możliwości

53850169_789546741411885_6694761847230300160_n

Mapa statyczna

Jest to grafika przedstawiająca najważniejsze aspekty trasy i informacje o wydarzeniu w spójnej identyfikacji wizualnej. Jej głównymi zaletami są prosta i szybka możliwość publikacja na stronie oraz na profilach w mediach społecznościowych, możliwość przygotowania mapy i wydruku map w dowolnym formacie, dostosowanie etykiet i oznaczeń do skali mapy. Dzięki wdrożeniu mapy statycznej, wzrasta zainteresowanie uczestników trasą biegu, co zachęca do dyskusji i buduje zasięg, a więc pozwala dotrzeć do większego grona odbiorców.

Duathlon-Świdnica-profil-topograficzny-trasy-kolarskiej

Profil topograficzny

Jest to graficzna prezentacja przewyższeń na poszczególnych fragmentach trasy wraz z oznaczeniem maksymalnej i minimalnej wysokości i lokalizacji punktów na trasie. Daje on możliwość pozycjonowania zawodów wg topografii trasy. Uczestnik ma lepsze rozeznanie w terenie, co zachęca do udziału i pomaga w przygotowaniach do startu.

Półmaraton-Dąbrowa-Górnicza-mapa-interaktywna

Mapa interaktywna

Jest to skalowalna mapa wchodząca w interakcję z użytkownikiem. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe, co zwiększa pojemność informacyjną mapy. Daje ona również możliwość publikacji w znacznikach materiałów multimedialnych z wydarzenia lub miejsc na trasie. Istnieje wiele rozwiązań, pozwalających dostosować mapę interaktywną do własnych preferencji.

Półmaraton-Gdynia-animacja

Animacja after effect

Plik wideo w formie animacji, który prezentuje lokalizację wydarzenia wraz z informacją o trasie i najważniejszych miejscach w dniu zawodów. Całość stanowi materiał promocyjny i stanowi uzupełnienie informacji zawartych na stronie lub w regulaminie. Główną zaletą zastosowania tego rozwiązania jest możliwość wykorzystania animacji jako zapowiedzi całego wydarzenia. Stanowi także atrakcyjną przestrzeń dla materiałów sponsorowanych i logotypów partnerów, ponieważ generuje największy potencjalny zasięg wśród odbiorców.

010mini

Grafiki promocyjne

Spersonalizowane opracowania w formie graficznej przedstawiające istotne i ciekawe informacje dla uczestników. Za ich pomocą można w prosty sposób przekazać najważniejsze informacje, ograniczyć pytania o treści z regulaminu, a także utrzymać zainteresowanie uczestników przed i po zawodach. Do najczęściej zamawianych grafik promocyjnych zaliczamy racebooki (informatory dla uczestników) oraz infografiki o wydarzeniu.

Mapa-V-v2-1

Plan organizacji ruchu

Wytyczenie i zabezpieczenie trasy zawodów niesie konsekwencje w postaci tymczasowej zmiany w organizacji ruchu. Na podstawie analizy infrastruktury drogowej opracowywane są objazdy dla ruchu kołowego w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników wydarzenia oraz udrożnienia ruchu na zamkniętych drogach przyległych do trasy biegu. Kompleksowy dokument zawiera mapy z oznaczeniem znaków pionowych, barier i kierunków objazdów w dniu wydarzenia. Umożliwia to organizację wydarzenia w sposób bezpieczny i ogranicza niedogodności dla mieszkańców.

Sprawdź szczegóły:

Mapy, animacje i grafiki promocyjne NewsMap