Mapy dla samorządu

Rozwiązania mapowe dla samorządu

Mapy statyczne
Opracowujemy autorskie mapy określonych obszarów do prezentacji w internecie.
Statyczne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczeniem istotnych lokalizacji i tras turystycznych w określonym promieniu w zależności od przyjętych założeń przez podmiot Zamawiający.
Mapa może być publikowana na stronie gminy, miasta, powiatu czy LGD, LOT, a także na stronie ośrodka wypoczynkowego czy też każdego innego podmiotu związanego z branżą turystyczną.
Zajmujemy się tworzeniem tradycyjnych map drukowanych. Pomożemy Państwu w stworzeniu:
  • map ściennych;
  • map składanych;
  • map do tablic informacyjnych;
  • przewodników;
  • katalogów.
Wśród naszych realizacji są również składane mapy turystyczne i przewodniki w dowolnym formacie. Mapy drukujemy na wodoodpornym papierze G-Print, który wytrzymuje nawet w przy okazji trudnych warunków atmosferycznych.
Tworzymy i drukujemy wielkoformatowe mapy oraz plansze informacyjne na płytach PCV czy dibond o dowolnej wielkości do informacyjnych tablic outdoorowych.
Każda nasza realizacja jest wykonana w oparciu o autorski styl graficzny wykonany zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.

tablica parkrun Katowice
Supraśl
Supraśl2
Żnin mapa składana drukowana
Rybnik B2 epidemiczny
Wisła B2 poziom-1
Mapa statyczna Siedlce UPH
Mapa statyczna tras rowerowej Radocyny (on-line)
PlayPause
previous arrow
next arrow
tablica parkrun Katowice
Supraśl
Supraśl2
Żnin mapa składana drukowana
Rybnik B2 epidemiczny
Wisła B2 poziom-1
Mapa statyczna Siedlce UPH
Mapa statyczna tras rowerowej Radocyny (on-line)
previous arrow
next arrow

Interaktywna mapa promocyjna jednostki administracyjnej
W dobie szybko rozwijającej się technologii samorząd powinien starać się dotrzymać jej kroku, aby móc być w stałym kontakcie z mieszkańcami. Interaktywna mapa pozwala przedstawić dowolne lokalizacje w formie znaczników.
 W związku z tym tworzymy mapy interaktywne prezentujące walory promocyjne i zasoby lokalne poszczególnych jednostek samorządu terytorialnego.
Taka mapa interaktywna może zostać wizytówką jednostki administracyjnej, która pragnie uwypuklić swoje istotne lokalizacje.
Mapa będzie idealnie się komponować zarówno na stronie Miasta, Gminy, Powiatu czy Lokalnej Grupy Działania. Wygląd mapy dostosowujemy do identyfikacji wizualnej jednostki samorządowej.
Mapa interaktywna zawiera oznaczony podział administracyjny, aktualną kartografię, a także kolorowe znaczniki po kliknięciu w które wyświetlają się informacje odnośnie określonego miejsca czy wydarzenia. Znacznik może zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe ilustrujące walory regionu. Mapa jest w pełni skalowalna co umożliwia zapoznanie się z lokalizacjami na terenie jednostki samorządu terytorialnego.
Dane na mapie implementujemy na podstawie przedstawionych przez Państwa danych lub takie dane gromadzimy we własnym zakresie.

Kliknij, aby przejść do pełnego ekranu mapy

Kliknij, aby przejść do pełnego ekranu mapy
Interaktywna mapa inwestycji
Interaktywna mapa inwestycji prezentuje planowane, rozpoczętych i zakończone działania inwestycyjne w regionie w formie znaczników. Otwierają się one po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe ilustrujące etapy realizacji inwestycji. Jest skalowalna, co umożliwia zapoznanie się z lokalizacjami na terenie jednostki samorządu terytorialnego. Mapa interaktywna inwestycyjna może być publikowana na stronie gminy lub powiatu i stanowi cenne źródło informacji o rozwoju danej jednostki.
Polecamy Państwu wdrożyć autorską mapy interaktywnej prezentującej inwestycje z obecnej kadencji samorządu, aby pozytywnie kreować wizerunek władz przed wyborami samorządowymi 2024 r.
Mieszkańcy zazwyczaj szybko zapominają co zostało dla nich wykonane, dlatego warto pochwalić się takim zbiorem na stronie za pomocą interaktywnej mapy inwestycji.

Kliknij, aby przejść do pełnego ekranu mapy

Kliknij, aby przejść do pełnego ekranu mapy
Interaktywna mapa miasta 3D
Jest to skalowalna mapa prezentująca teren w trójwymiarze, wchodząca w interakcję z użytkownikiem. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy oraz materiały multimedialne, co zwiększa pojemność informacyjną mapy. Mapa jest w pełni skalowalna, a dodatkowo można poprzez przybliżenie lub obrót dostosować widok do własnych preferencji, aby zapoznać się z trasą pod każdym kątem.

Kliknij, aby przejść do pełnego ekranu mapy
Animacja – zwiedzanie regionu
Plik wideo w formie animacji, który prezentuje ciekawe miejsca na terenie gminy lub powiatu. Przykładowa trasa prowadzi przez wybrane miejsca, ukazując walory regionu poprzez prezentację materiałów multimedialnych miejsc mijanych po drodze. Całość stanowi materiał promocyjny i może być uzupełnieniem wirtualnego spaceru lub uzupełnieniem spotów promocyjnych.

Sprawdź szczegóły i skontaktuj się w celu wyceny Twojej mapy