Poznaj nasze możliwości

Zaręby-Kościelne-statyczna

Mapa statyczna

Statyczne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczoną lokalizacją siedziby gminy lub powiatu w centralnym punkcie mapy oraz oznaczeniem istotnych elementów otoczenia w określonym promieniu w zależności od przyjętych założeń. Mapa może być publikowana na stronie gminy lub powiatu, przygotowana do druku wielkoformatowego jak i przeznaczona do wewnętrznych analiz.

newsmpaa

Mapa interaktywna promocyjna

Interaktywne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczoną lokalizacją siedziby gminy lub powiatu w centralnym punkcie mapy oraz oznaczeniem istotnych elementów otoczenia w formie znaczników. Otwierają się one po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe ilustrujące walory turystyczne i wydarzenia w regionie. Jest skalowalna, co umożliwia zapoznanie się z lokalizacjami na terenie jednostki samorządu terytorialnego. Mapa interaktywna promocyjna może być publikowana na stronie gminy lub powiatu i stanowi wizytówkę danej jednostki.

photo-empty

Mapa interaktywna inwestycyjna

Interaktywne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczoną lokalizacją siedziby gminy lub powiatu w centralnym punkcie mapy oraz oznaczeniem planowanych, rozpoczętych i zakończonych działań inwestycyjnych w regionie w formie znaczników. Otwierają się one po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe ilustrujące etapy realizacji inwestycji. Jest skalowalna, co umożliwia zapoznanie się z lokalizacjami na terenie jednostki samorządu terytorialnego. Mapa interaktywna inwestycyjna może być publikowana na stronie gminy lub powiatu i stanowi cenne źródło informacji o rozwoju danej jednostki.

Animacja-Gmina-Giby

Animacja – zwiedzanie regionu

Plik wideo w formie animacji, który prezentuje ciekawe miejsca na terenie gminy lub powiatu. Przykładowa trasa prowadzi przez wybrane miejsca, ukazując walory regionu poprzez prezentację materiałów multimedialnych miejsc mijanych po drodze. Całość stanowi materiał promocyjny i może być uzupełnieniem wirtualnego spaceru lub uzupełnieniem spotów promocyjnych.

Sprawdź szczegóły:

Mapy, animacje i grafiki promocyjne NewsMap