Totem multimedialny – interaktywna mapa obszaru

Interaktywne mapy outdoorowe

Totemy i ekrany multimedialne

Hotel Sopot - totem22

Totemy to urządzenia multimedialne stawiane w miejscach publicznych i ogólnodostępnych w mieście prezentująca interaktywną mapę obszaru. Takie rozwiązanie pozwala „ożywić” dotychczasowe rozwiązania mapowe. Mapy obszarów miejskich prezentowane były w przestrzeni publicznej za pomocą drukowanych map statycznych.
Rutynowe zamawianie takich map skutkowało przeoczeniem nowych rozwiązań, które dają nową jakość dla każdego mieszkańca i turysty. Mapy wchodzące w interakcje z użytkownikiem przedstawiają walory miasta, inwestycje i działki inwestycyjne, a dodatkowo można udostępnić informacje o bieżących wydarzeniach.
Mapa interaktywna prezentuje jedynie dane zamówione przez jednostkę i będzie wolna od przypadkowej treści. Ułatwi to korzystanie z mapy i sprawi, że będzie ona wygodnym narzędziem ułatwiającym poznanie miasta. Mapy interaktywne w totemach multimedialnych wpisują się w program Inteligentne Miasto i Krajowe Inteligentne Specjalizacje./h6>
Totemy multimedialne sprawdzają się w:
  • – hotelach
  • – centrach informacji turystycznej
  • – organizacjach turystycznych
  • – popularnych miejscach gromadzących ludzi
Współpracujemy w tym zakresie z jednostkami administracji publicznej oraz podmiotami prywatnymi. Istnieje również pozyskanie takie urządzenia przed podmioty zupełnie za darmo. Aby uzyskać informacje na ten temat skontaktuj się z nami.

Sprawdź szczegóły:

Wewnętrzne i zewnętrzne totemy multimedialne NewsMap

Przykład jednej z naszych realizacji na żywo: