Poznaj nasze możliwości

mapa-statyczna-demo

Mapa statyczna

Statyczne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczoną lokalizacją firmy bądź sieci placówek partnerskich w centralnym punkcie mapy w zależności od przyjętych założeń przez zleceniodawcę. Mapa może być publikowana na stronie podmiotu zamawiającego przy opisie firmy i stanowić informację o lokalizacji firmy, jej filii oraz drodze dojazdu i parkingach.

mapa-interaktywna

Mapa interaktywna

Interaktywne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczoną lokalizacją firmy bądź sieci placówek partnerskich w centralnym punkcie mapy w zależności od przyjętych założeń przez zleceniodawcę. Mapa interaktywna jest skalowalna, co umożliwia zapoznanie się z zawartą na niej treścią niezależnie od skali mapy. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe, co zwiększa pojemność informacyjną mapy.

animacja-demo-Park-Śląski

Animacja – spacer po otoczeniu na mapie

Plik wideo w formie animacji, który prezentuje lokalizację firmy lub sieć placówek wraz z materiałami multimedialnymi. Całość stanowi materiał promocyjny i może być uzupełnieniem opisu prowadzonej działalności. Można także w taki sposób pokazać, jak w przeciągu ostatnich lat wzrastała liczba filii na terenie województwa lub kraju.