Poznaj nasze możliwości

mapa-statyczna-demo

Mapa statyczna otoczenia

Statyczne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczoną lokalizacją firmy bądź inwestycji w centralnym punkcie mapy oraz oznaczeniem istotnych elementów otoczenia w określonym promieniu (np.: 2 km) w zależności od przyjętych założeń przez inwestora. Mapa może być publikowana na stronie podmiotu zamawiającego jak i przeznaczona do wewnętrznych analiz.

mapa-interaktywna

Mapa interaktywna otoczenia

Interaktywne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczoną lokalizacją firmy bądź inwestycji w centralnym punkcie podstawowego widoku mapy oraz z oznaczeniem istotnych elementów otoczenia w określonym promieniu w formie znaczników. Mapa interaktywna jest skalowalna, co umożliwia zapoznanie się z otoczeniem niezależnie od skali mapy. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe, co zwiększa pojemność informacyjną mapy.

animacja-demo-Park-Śląski

Animacja – spacer po otoczeniu na mapie

Plik wideo w formie animacji, który prezentuje lokalizację firmy lub inwestycji oraz walory jej otoczenia wraz z materiałami multimedialnymi poprzez wskazanie ich i proponowanej drogi z nieruchomości do wybranych obiektów. Całość stanowi materiał promocyjny i może być uzupełnieniem wirtualnego spaceru.