Czy moja kwarantanna jest legalna?

Czy moja kwarantanna jest legalna?

Apelacja

Szanowani Państwo!

198 657 Polaków (stan na 22 lutego 2022 r.) zostało zamkniętych w domach na przymusowej kwarantannie.

Najczęstszą przyczyną nałożenia kwarantanny jest kontakt z osobą pozytywną. Taka kwarantanna w myśl ustawy o chorobach zakaźnych jest w gruncie rzeczy legalna, jednak aby była skutecznie nałożona musi zostać załatwiona zgodnie z postanowieniami ustawy o chorobach zakaźnych, Państwowej Inspekcie Sanitarnej oraz kodeksu postępowania administracyjnego.

Otrzymujemy od Państwa dziesiątki wiadomości ws. Państwa sytuacji z tego obrazu wyłania się, iż ponad 80% kwarantann jest nałożona w sposób niemieszczący się w granicach prawa, a więc nielegalny. Tym samym osoba na którą nałożono kwarantannę nie musi na niej przebywać, a po ukończonym okresie kwarantanny może ubiegać się o sowite odszkodowanie.

Pragniemy pomóc każdemu z osoba, jednak liczba nałożonych kwarantann jest przytłaczająca, stąd dla osób niezamierzających podporządkować się kwarantannie oferujemy ubezpieczenie prawne.

  • Będziemy prosić o charakterystykę sytuacji, która Państwa zastała. Na tej podstawie przygotujemy analizę prawną i poinformujemy czy Państwa, czy kwarantanna jest legalna i lepiej jednak zostać w domu, czy można nie przejmować się sprawą, a po zakończonym okresie ubiegać się o odszkodowanie za bezprawnie nałożoną kwarantannę.

Jeśli chcesz chcesz otrzymać opinię prawną nt. legalności Twojej kwarantanny powyższe korzyści, zamów opinię i poradę poniżej:

Uzyskaj naszą opinię prawną i poradę już za 40 zł

Uzyskaj naszą opinięOświadczam, iż zapoznałem/am się z regulaminem akcji.

logo-payu

 Natomiast jeśli chcesz uzyskać ubezpieczenie prawne na czas kwarantanny zapraszamy na tę stronę.

NASZA POMOC DLA PAŃSTWA:

RODZAJ PISMA WYJAŚNIENIA DLA POLICJI WYJAŚNIENIA DLA POLICJI + nasza pomoc i wysyłka na komendę SPRZECIW PO WYROKU NAKAZOWYM SPRZECIW PO WYROKU NAKAZOWYM
+ nasza pomoc, wysyłka do sądu i prowadzenie sprawy do końca
APELACJA PO WYROKU SĄDU REJONOWEGO
+ nasza pomoc i wysyłka do sądu
UBEZPIECZENIE
PRAWNE NA CZAS
TRWANIA
KWARANTANNY
CZY MOJA KWARANTANNA JEST LEGALNA? SPERSONALIZOWANY PISMO COVIDOWE
W CZYM MI POMOŻE? Jeśli otrzymałeś wezwanie na komendę po spisaniu i odmowy przyjęcia mandatu np. za brak maseczki, nie musisz udawać się osobiście na komendę, a możesz wysłać pismo drogą pocztową, które załatwi sprawę Jeśli otrzymałeś wezwanie na komendę po spisaniu i odmowy przyjęcia mandatu np. za brak maseczki, nie musisz udawać się osobiście na komendę, a możesz zlecić nam przygotowanie i wysłanie pisma drogą pocztową, które załatwi sprawę Wyroki nakazowe to w 90% przypadków bezrefleksyjne kopie wniosków o ukaranie z policji. Jest to swojego rodzaju haracz za nieprzyjęcie mandatu, którego nie warto płacić i należy za każdym razem wnosić sprzeciw Wyroki nakazowe to w 90% przypadków bezrefleksyjne kopie wniosków o ukaranie z policji. Jest to swojego rodzaju haracz za nieprzyjęcie mandatu, którego nie warto płacić i należy za każdym razem wnosić sprzeciw Ok. 15% spraw w Sądzie Rejonowym nie kończy się uniewinnieniem, szczególnie jeśli trafimy na sędziego wierzącego w moc maski. Dlatego mamy apelację do Sądu Okręgowego. Prowadziłeś sprawę w Sądzie Rejonowym bez naszej pomocy i chcesz wygrać w Sądzie Okręgowym? To opcja dla Ciebie Znalazłeś się na kwarantannie i nie wiesz czy musisz ją przestrzegać? Zgłoś się do nas, a my wydamy opinię czy kwarantanna została nałożona w sposób zgodny z prawem. Jeśli nie, za raz wniesioną opłatę uzyskujesz ubezpieczenie prawne na wypadek postępowania sądowego czy administracyjnego przed sanepidem Znalazłeś się na kwarantannie i nie wiesz czy musisz ją przestrzegać? Zgłoś się do nas, a my wydamy opinię czy kwarantanna została nałożona w sposób zgodny z prawem. Nakaz noszenia maski, segregacja sanitarna w pracy, szkole na uczelni, wizyta w szpitalu bez szczepienia i testu PCR, pisma procesowe odnośnie spraw covidowych
TERMIN NA WNIESIENIE 7 dni od otrzymania wezwania 7 dni od otrzymania wezwania 7 dni od otrzymania wyroku nakazowego 7 dni od otrzymania wyroku nakazowego Po otrzymaniu wyroku, składamy wniosek o przedstawienie uzasadnienia. Po otrzymaniu uzasadnienia mamy 7 dni do złożenia apelacji Zależny od Twojej sytuacji Zależny od Twojej sytuacji Zależny od Twojej sytuacji
CO OTRZYMAM? Kilka 9-stronnicowych pism do wyboru odnośnie okoliczności w jakich zostałeś spisany (na otwartym powietrzu, w sklepie itd.) Spersonalizowane 9-stronnicowe pismo, które dostosujemy do Twojej sytuacji i wyślemy w Twoim imieniu na komendę Spersonalizowane 10-stronnicowe pismo, które możesz dostosować wg instrukcji do Twojej sytuacji Wypełnimy za Ciebie zakupione pismo oraz za pośrednictwem pełnomocnictwa adwokata wyślemy gotowy sprzeciw do sądu. W razie utrzymania wyroku w mocy, sporządzimy bez dalszych kosztów apelację i prowadzimy sprawę do końca. Składamy wniosek w Twoim imieniu o uzasadnienie i przygotowujemy apelację w ciągu, która punktuje uzasadnienie wyroku skazującego Opinię prawną o legalności, bądź nie Twojej kwarantanny + ubezpieczenie prawne Opinię prawną o legalności, bądź nie Twojej kwarantanny Spersonalizowane pismo odnośnie Twojego problemu z sanitarnym reżimem covidowym
KOSZT 19,99 zł 39,99 zł 49,99 zł 99,99 zł 149,99 zł 199,99 zł
149,99 zł
39,99 zł
19,99 zł
Do indywidualnego ustalenia

Stopka - pomoc prawna

Niebieski pasek

SKORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY


Zapoznaj się z naszymi nasze najnowszymi artykułami i analizami prawnymi:

Niebieski pasek

INTERAKTYWNA MAPA #OtwarteDlaWszytskich #StopSegregacjiSanitarnej i PRZESTRZENI SZCZEPIONKOWEJ

Poniższa mapa prezentuje punkty, które zapraszają wszystkie osoby bez względu na status osoby zaszczepionej, ozdrowieńca czy osoby przetestowanej lub stosują ograniczenia.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO WIDOKU MAPY W PEŁNYM EKRAN