Miasto Płock

Sprawdź kto działa i wspieraj przedsiębiorców

[AdSense-A]

Drodzy użytkownicy monitoringu Interaktywnej Mapy Wolnego Biznesu #otwieraMY!

Z uwagi na działania sanepidu przy asyście policji, polegające na rzekomych kontrolach żywności, zmierzających do zamknięcia lokali z rażącym nadużyciem art. 27 Ustawy o PIS ("bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia ludzi"), twórca mapy wyraża sprzeciw przeciwko takim praktykom, zawieszając ogólnodostępną publikację danych na Interaktywnej Mapie Wolnego Biznesu. Bierzemy na siebie tym samym społeczną odpowiedzialność. IMWB PREMIUM — kopia Niemniej dla zainteresowanych wgląd w mapę otwartych przedsiębiorstw nadal jest możliwy po wykupieniu dostępu. Wprowadzenie naszych kroków ma na celu nienarażanie lokali na nieustanne kontrole, a zarazem wsparcie akcji #otwieraMY, dzięki Wam. Mianowicie opłaty za dostęp są w 50% kosztami wygenerowania spersonalizowanej, imiennej mapy interaktywnej. Natomiast drugie 50% z wpłat za dostęp przeznaczymy na zrzutkę na pomoc prawną dla przedsiębiorców w ramach Kongresu Polskiego Biznesu. Tak więc wykupując dostęp podwójnie wspierasz akcję #otwieraMY! Masz bieżącą wiedzę, u których przedsiębiorców możesz kupować usługi na miejscu i wspierasz jednocześnie pomoc prawną dla poszczególnych firm. Koszty dostępu do mapy kształtują się następująco: W ramach miesięcznego abonamentu otrzymujesz: Zapraszamy do zgłoszenia się poprzez poniższy formularz:

[supsystic-form id=14]

Szczegóły w regulaminie Po otrzymaniu zgłoszenia, wystawimy fakturę proformę, a następnie wygenerujemy unikalny dostęp do mapy. Szczegóły w regulaminie PS. za pośrednictwem naszej ogólnodostępnej mapy, możemy podziwiać układ kartograficzny szwedzkiego miasta Karlskrona, gdzie te same wirusy nie powodują "bezpośredniego zagrożenie życia lub zdrowia ludzi", a tamtejsi przedsiębiorcy mogą w normalny sposób obsługiwać klientów, nie będąc przez nikogo nękanym. Wszystkim użytkownikom map dziękujemy za zaufanie!  
Dla przedsiębiorców zainteresowanych publikacją dla użytkowników PREMIUM

Napisz do nas mejla otwieramy@newsmap.pl, lub skorzystaj z poniższego formularza, a umieścimy Twój biznes bezpłatnie na naszej mapie.

  W treści wiadomości podaj:

[supsystic-form id=11]

[Lexonstop2 ][/Lexonstop2]

Zgodnie z Wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu z dnia 27 października 2020 r. II SA/Op 219/20 bez wprowadzenia stanu klęski żywiołowej rząd nie może zakazać określonych zakresów działalności. Tak więc zakaz prowadzenia działalności dyktowany aktami wykonawczymi Ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi jest bezprawny. Także stosowane ograniczenia, o których mowa w art. 22 Konstytucji RP, nie mają prawidłowej podstawy prawnej, gdyż upoważnienie ustawowe nie zawiera jakichkolwiek wytycznych do wydawanych aktów wykonawczych, co jest sprzeczne z art. 92 Konstytucji RP. Tym samym żaden mandat wystawiony przez policję oraz sanepidowska kara administracyjna nie ma prawa dojść ostatecznie do skutku. Wobec powyższych faktów prawnych popartych przez wyrok WSA w Opolu, czas zakończyć gospodarczy lockdown. Interaktywna Mapa Wolnego Biznesu - infografika z linkiem  

Opublikowane: Listopad 5th, 2019 2:07 pm, ostatnia aktualizacja: Luty 8th, 2021 at 3:56 pm