Dworzec PKP Płock

 
Drodzy użytkownicy Interaktywnej Mapy Wolnego Biznesu #otwieraMY!
Z uwagi na działania sanepidu przy asyście policji, polegających na udawanych kontrolach żywności, zmierzających do zamknięcia lokali z rażącym nadużyciem art. 27 Ustawy o PIS ("bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia ludzi"), twórca mapy wyraża sprzeciw przeciwko takim praktykom, zawieszając ogólnodostępną publikację danych na Interaktywnej Mapie Wolnego Biznesu. Niemniej dla zainteresowanych wgląd w mapę otwartych przedsiębiorstw nadal jest możliwy.

Aby poznać szczegóły, przejdź na stronę NewsMap

po wykupieniu dostępu. Wprowadzenie naszych kroków ma na celu nienarażanie lokali na nieustanne kontrole, a zarazem wsparcie akcji #otwieraMY, dzięki Wam. Mianowicie opłaty za dostęp są w 50% kosztami wygenerowania spersonalizowanej, imiennej mapy interaktywnej. Natomiast drugie 50% z wpłat za dostęp przeznaczymy na zrzutkę na pomoc prawną dla przedsiębiorców w ramach Kongresu Polskiego Biznesu. Tak więc wykupując dostęp podwójnie wspierasz akcję #otwieraMY! Masz bieżącą wiedzę, u których przedsiębiorców możesz kupować usługi na miejscu i wspierasz jednocześnie pomoc prawną dla poszczególnych firm. Koszty dostępu do mapy kształtują się następująco: W ramach miesięcznego abonamentu otrzymujesz Zapraszamy do zgłoszenia się poprzez poniższy formularz:

[supsystic-form id=14]

Po otrzymaniu zgłoszenia przez Państwa, wystawimy fakturę proformę, a następnie wygenerujemy unikalny dostęp do mapy. Szczegóły w regulaminie PS. za pośrednictwem naszej ogólnodostępnej mapy, możemy podziwiać układ kartograficzny szwedzkiego miasta Karlskrona, gdzie te same wirusy nie powodują "bezpośredniego zagrożenie życia lub zdrowia ludzi", a tamtejsi przedsiębiorcy mogą w normalny sposób obsługiwać klientów, nie będąc przez nikogo nękanym. Wszystkim użytkownikom mapy dziękujemy za zaufanie!

Opublikowane: Listopad 5th, 2019 1:38 pm, ostatnia aktualizacja: Luty 6th, 2021 at 3:47 pm