Mapa statyczna otoczenia

Statyczne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczeniem istotnych lokalizacji i tras turystycznych w określonym promieniu w zależności od przyjętych założeń przez podmiot zamawiający. Mapa może być publikowana na stronie gminy, miasta, powiatu czy województwa, a także na stronie ośrodka wypoczynkowego czy też każdego innego podmiotu związanego z branżą turystyczną.

Bałtycka-Sztafeta

Mapa interaktywna

Jest to skalowalna mapa wchodząca w interakcję z użytkownikiem. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe, co zwiększa pojemność informacyjną mapy. Daje ona również możliwość publikacji w znacznikach materiałów multimedialnych z wydarzenia lub miejsc na trasie. Istnieje wiele rozwiązań, pozwalających dostosować mapę interaktywną do własnych preferencji.

Mapa interaktywna otoczenia

Interaktywne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczeniem istotnych lokalizacji i tras turystycznych w formie znaczników z możliwością filtrowania danych. Mapa interaktywna jest skalowalna, co umożliwia zapoznanie się z okolicą niezależnie od skali mapy. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe, co zwiększa pojemność informacyjną mapy i promuje lokalną turystykę.