Spersonalizowane mapy turystyczne

 

Spersonalizowane mapy turystyczne

Mapa składana Żnin

Mapy drukowane

Opracowujemy autorskie mapy określonych obszarów. Statyczne opracowanie kartograficzne spersonalizowane graficznie z oznaczeniem istotnych lokalizacji i tras turystycznych w określonym promieniu w zależności od przyjętych założeń przez podmiot zamawiający. Mapa może być publikowana na stronie gminy, miasta, powiatu czy LGD, LOT, a także na stronie ośrodka wypoczynkowego czy też każdego innego podmiotu związanego z branżą turystyczną.

Mapy te przygotowujemy również do publikacji fizycznej. Wśród naszych realizacji są również składane mapy turystyczne i przewodniki w dowolnym formacie. Mapy drukujemy na wodoodpornym papierze G-Print, który wytrzymuje nawet w przy okazji trudnych warunków atmosferycznych.

Bałtycka-Sztafeta

Mapy interaktywne

Jest to skalowalna mapa wchodząca w interakcję z użytkownikiem. Znaczniki otwierają się po kliknięciu i mogą zawierać opis tekstowy, zdjęcia lub materiały filmowe, co zwiększa pojemność informacyjną mapy. Daje ona również możliwość publikacji w znacznikach materiałów multimedialnych z wydarzenia lub miejsc na trasie. Istnieje wiele rozwiązań, pozwalających dostosować mapę interaktywną do własnych preferencji.

 

Tablica z mapą

Mapy do tablic outdoorowych

Tworzymy i drukujemy mapy i plansze informacyjne na płytach PCV o dowolnej wielkości do informacyjnych tablic outdoorowych.

 

Każda nasza realizacja jest wykonana w oparciu o autorski styl graficzny wykonany zgodnie z życzeniem zamawiającego.

Sprawdź szczegóły:

Mapy, animacje i grafiki promocyjne NewsMap

/