NewsMapa, jako promocyjna i inwestycyjna mapa interaktywna samorządu 

Efektywne zarządzanie gminą wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych i ich implementacji w codzienne funkcjonowanie organizacji. Spersonalizowana mapa interaktywna pozwala zarządzać miastem na wyższym poziomie i zdecydowanie zbliżyć się do mieszkańców.

Innowacyjne rozwiązania dla samorządów

NewsMapa to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala udostępnić odbiorcom wszelkie informacje związane z szeroko rozumianą działalnością miasta. Dzięki niej każdy może błyskawicznie, bez konieczności wychodzenia z domu i zasięgania informacji, dowiedzieć się jakie atrakcje czekają na niego w najbliższej okolicy.

Informacje o okolicznych atrakcjach

Dzięki rozwiązaniom udostępnionym w NewsMapie wystarczy dosłownie kilka kliknięć myszką, aby móc dowiedzieć się jak najlepiej spędzić sobotnie czy niedzielne popołudnie z rodziną. NewsMapa wskazuje nie tylko lokalizacje eventów, spotkań czy uroczystości, ale też pozwala na umieszczanie własnych opisów, filmów czy zdjęć.

Wszystkie znaczniki zostały tutaj spersonalizowane, dzięki czemu całość jest przyjazna dla mieszkańców, a także turystów, którzy szukają ciekawych miejsc w najbliższej okolicy. To też doskonałe narzędzie dla włodarzy gminy, którzy są w stanie błyskawicznie umieścić istotne informacje, a tym samym otrzymują idealne narzędzie, które z powodzeniem będzie im służyć jako kanał komunikacji z mieszkańcami i turystami.

Podnieś atrakcyjność gminy

Więcej informacji o tym, czym jest NewsMapa i jak może wpłynąć na podniesienie atrakcyjności gminy, można uzyskać pod adresem kontakt@newsmap.pl. Tutaj każdy może dowiedzieć się o zaletach współpracy w zakresie tworzenia mapy dla mieszkańców i turystów.

Komentarze zostały zablokowane.