Zatrzymano myśliwego za postrzał podczas polowania

kołobrzeg

Policji udało się zatrzymać myśliwego,który we wtorkowy wieczór, prawdopodobnie przypadkowo podczas polowania ostrzelał przejeżdżający samochód.  Kula przebiła karoserię i zraniła kobietę. Do zdarzenia doszło w miejscowości Bezpraw pod Kołobrzegiem.

Jak możemy przeczytać na Onet.pl, funkcjonariusze policji nie ujawniają szczegółów zdarzenia. Rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, informuje, że mężczyzna, który najprawdopodobniej postrzelił kobietę, został zatrzymany. - Wstępne ustalenia wskazują, że strzał został oddamy w trakcie polowania, a pocisk zranił przejeżdżającą drogą kobietę. Trwają czynności - tłumaczy nadkom. Alicja Śledziona.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek wieczorem. Kobieta jechała po drodze wojewódzkiej 102. W pewnym momencie, w miejscowości Bezpraw niedaleko Kołobrzegu, jej samochód przeszyła kula. Trafiła ją w udo, a obrażenia, których doznała, nie zagrażają jej życiu.

Ranna kobieta od razu zadzwoniła na policję, jednak dopiero teraz udało się go zatrzymać domniemanego sprawcę strzału. Policja nie ujawnia szczegółów zdarzenia. Prokuratura wszczęła śledztwo. Śledczy będą badać m.in. jak doszło do tego, że myśliwy strzelał w kierunku drogi.

Opublikowane: Październik 4th, 2018 11:44 am