XXVII OGÓLNOPOLSKI BIEG IM. JANA KILIŃSKIEGO

W długi weekend majowy - 3 maja - Trzemeszno zaprasza na imprezę biegową, podczas której zostaną przeprowadzone takie biegi jak półmaraton, bieg na dystansie 3,5 km oraz biegi dzieciece i młodzieżowe.
Zawodnicy XXVII edycji półmaratonu  pn. Ogólnopolski Bieg im. Jana Kilińskiego, tradycyjnie wystartują w Mogilnie i zakończą bieg w Trzemesznie na Stadionie Miejskim. Tutaj właśnie odbędą sie biegi towarzyszące m.in. biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 m do 1000 m zgodnie z rocznikiem.
Ulicami Trzemeszna zostanie przeprowadzony już po raz czwarty bieg na dyst. 3,5 km. W biegu mogą uczestnicy zawodnicy od 13 roku życia. Program imprezy możemy znaleźć na stronie biegu: www.bieg-kilinskiego.pl
Należy wspomnież, że półmaraton należy do II Grand Prix Biegów OSiR w Trzemesznie wraz z XVI Zimowym Biegiem Trzech Jezior  15 km (10.02.2018) oraz III Letnim Biergiem Trzech Jezior 15 km (02.09.2018). Medale z biegów tworzą piękny tryptyk, który będzie można umieścić w drewnianym etui.
Oprócz biegów organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji np. wystawy lokalnych wyrobów czy pokaz i paradę motocykli ulicami Trzemeszna. Impreza motocyklowa będzie kontynuowana po biegu na Stadionie od godz. 16.00 podczas Festynu "Zdrowo-Motorowo" gdzie przygotowane zostaną dodatkowe atrakcje.
BIEGI DZICIĘCE I MŁODZIEŻOWE 2

Opublikowane: Kwiecień 19th, 2018 3:17 pm, ostatnia aktualizacja: Sierpień 1st, 2018 at 9:45 am