Wzrost zatruć dopalaczami w Mikołowie

Mikołów

Kolejne ofiary zatruć dopalaczami z powiatu mikołowskiego trafiły do szpitala w Katowicach. Policja podejrzewa, że liczba ofiar może się zwiększyć.

Do szpitala w Katowicach trafiły dwie osoby - donosi rmf24.pl. Obie są z powiatu mikołowskiego. Policja nie wyklucza, że może być więcej osób zatrutych dopalaczami

W trakcie minionych świąt, przez przedawkowanie dopalaczy zmarły trzy osoby z Mikołowa. Pierwsza ofiara dopalaczy to 35-letnia kobieta, której zwłoki policjanci znaleźli w Boże Narodzenie. W tym samym dniu zmarł z powodu dopalaczy również 22-letni mężczyzna. Trzecia ofiara, 23-letni mężczyzna, sam zgłosił się do szpitala. Mimo ogromnych wysiłków lekarzy, nie udało się go uratować.

Policja zatrzymała w czwartek trzy osoby, które mogły mieć związek ze sprzedażą dopalaczy. Podejrzani o udział w obrocie dopalaczami są w wieku od 17 do 35 lat i wszyscy są mieszkańcami powiatu mikołowskiego. Usłyszeli już zarzuty związane z rozprowadzaniem dopalaczy, jeden z podejrzanych został tymczasowo aresztowany. Podczas zatrzymania policja znalazła 30 gramów dopalaczy.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Opublikowane: Grudzień 29th, 2018 1:37 pm