Wypadek drogowy w Działoszynie - nowe fakty

Tragiczny wypadek w Działoszynie pod Bogatynią. Zginął ojciec i trójka dzieci. Czy wcześniej to on zabił swoją żonę? Pojawiły się nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 352 Zgorzelec-Bogatynia. W wyniku kolizji samochodu osobowego z ciężarówką zginęło czterech pasażerów auta - ojciec i trójka dzieci. Dziś w mieszkaniu rodziny znaleziono zwłoki 44-letniej żony zmarłego w wypadku mężczyzny.

dzialoszyn

Jak ustaliła policja, kobieta zmarła w wyniku obrażeń głowy, co wskazuje na zabójstwo. Nie ustalono jeszcze czy do zabójstwa doszło przed czy po wypadku rodziny zmarłej. Rzecznika poinformowała jednak, że do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w godzinach porannych. Do wypadku drogowego doszło natomiast około godziny 12. W związku z tym policja nie wyklucza, że zabójstwa żony dopuścił się zmarły w wypadku kierowca - Robert W.

Sekcja zwłok zmarłej wykazała, że zgon nastąpił w wyniku czterokrotnego zadania ciosu tępym narzędziem. W trakcie zabezpieczania mieszkania znaleziono przedmiot, którym najprawdopodobniej zadano kobiecie śmiertelne rany.

Jak informuje Violetta Niziołek z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, ślady na drodze po wypadku rodziny zamordowanej wskazują, że samochód rozpędzony był do ok. 150km/h. Co więcej, kierowca prawdopodobnie nie próbował hamować przed zderzeniem z ciężarówką.

https://www.youtube.com/watch?v=N9N9PHYOXqs

Fot.: Youtube
[o]

Opublikowane: Październik 26th, 2016 7:16 pm, ostatnia aktualizacja: Październik 26th, 2016 at 7:57 pm