Wstrząsające doniesienia. 12-latka i jej kochanek zamordowali człowieka

petersburg30lip-1024x724

W niewielkiej miejscowości Nowince, w Rosji. Doszło do przerażającej i niezwykle okrutnej zbrodni, w której udział wzięło dziecko. 12-letnia Valeria i 22-letni Arkady Zwerew mieli z zimną krwią zamordować i poćwiartować mężczyznę, u którego mieszkali. Następnie mieli zjeść fragmenty jego ciała. Na jaw cały czas wychodzą nowe, makabryczne szczegóły zabójstwa. 

W Nowince niedawno doszło do przerażającej i niezwykle okrutnej zbrodni. 12-letnia Valeria i 22-letni Arkady Zwerew są oskarżeni o zamordowanie z zimną krwią i poćwiartowanie mężczyzny, u którego mieszkali. Następnie zjedli fragmenty jego ciała. Nowe makabryczne szczegóły cały czas wychodzą na jaw.

Policja zatrzymała Valerię i Zwerewa. Fakt.pl donosi, że dziewczyna trafiła do szpitala, gdzie spędzi miesiąc. Zbadać mają ją psychiatrzy. Jest za młoda, by odpowiadać za zbrodnię przed sądem. Natomiast Arkady Zwerew spędzi najbliższe dwa miesiące w tymczasowym areszcie. Jest oskarżony o zabójstwo, kanibalizm i pedofilię. 22-latek przyznaje się do winy. Oskarżony opowiedział śledczym szokujące wydarzenia z wtorku na środę, 3 października.

Wszystko zaczęło się w Soczi, gdzie Arkady był na wakacjach. Spotkał tam 12-letnią Valerię. Dziewczyna opowiedziała mu o swojej kłótni z rodzicami, a on postanowił zabrać ją do Petersburga. W tamtejszej restauracji poznali swoją przyszłą ofiarę, 21-letniego Aleksandra Popowicza. Popowicz zaproponował, że za niewielką opłatą pozwoli im u siebie zamieszkać. Nastolatka oraz jej partner zgodzili się na propozycję i zamieszkali w jego domu, w miejscowości Nowinka.

Podejrzany opowiedział śledczym, że w dniu morderstwa, razem z Valerią pokłócili się z gospodarzem o pieniądze. Ostatecznie awantura skończyła się tragicznie. Lokatorzy zamordowali Aleksandra Popowicza z zimną krwią, następnie poćwiartowali jego ciało, a niektóre jego fragmenty zjedli. Szczegóły zbrodni są dramatyczne. Zwerew wyjawił również, co zrobił z głową ofiary. Jego zeznania są jednak zbyt drastyczne, żeby je przytoczyć. Wspomniał również, że dwa miesiące wcześniej wypadając z okna, zginęła jego była partnerka. Mężczyzna widział jej ciało i to rozbudziło jego kanibalistyczne zapędy.

Śledczy również rozmawiali z Valerią. Zagraniczne media donoszą, że nastolatka przyznała się do udziału w zabójstwie i kanibalizmu. Jej zeznania również są zbyt drastyczne, aby móc je przytoczyć. Wiadomo jednak, że dziewczyna wyjawiła funkcjonariuszom, że śmiertelnie dźgnęła nożem Aleksandra Popowicza, a później jakby nigdy nic, położyła się do łóżka. "Daily Mail" informuje, że matka Valerii po wstrząsających doniesieniach nie chciała widzieć się z córką.

Opublikowane: Październik 9th, 2018 3:24 pm, ostatnia aktualizacja: Październik 9th, 2018 at 3:38 pm