Wrocław: na jednym z osiedli dokonano tragicznego odkrycia

Wrocław

We Wrocławiu w sobotę po południu policja otrzymała zgłoszenie o tragicznym znalezisku na jednym z osiedli. Po przybyciu na miejsce odkryli zwłoki noworodka ukryte w foliowym worku. Policja wraz z prokuraturą prowadziła przez kilka godzin czynności śledcze w pobliżu ulicy Wańkowicza.

Reporter Gazety Wrocławskiej dowiedział się, że worek ze zwłokami noworodka został znaleziony przez Bartłomieja Tylkowskiego, który był na spacerze ze znajomymi. Jest on zarządcą osiedla Muchobór Wielki. Zwłoki znajdowały się w czarnym worku w pobliżu popularnej wśród mieszkańców ścieżki w pobliżu ulicy Wańkowicza. Świadek natychmiast zawiadomił służby.

Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo. Przez wzgląd na jego dobro, nie ujawniane są obecnie okoliczności tego dramatycznego odkrycia.

-Wiadomo, że są to zwłoki noworodka - poinformował w niedzielę rano st. sierż. Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Śledczy wstępnie ustalili, że dziecko urodziło się niedawno. Więcej będzie wiadomo po sekcji zwłok. Zgłoszenie wpłynęło do nas z Centrum Powiadamiania Ratunkowego obsługującego alarmowy nr 112 - tyle na chwilę obecną możemy powiedzieć.

Źródło: gazetawroclawska.pl

Opublikowane: Luty 18th, 2019 8:50 am