Władimir Putin agentem Stasi?

vladimir_putin_april_2013_interview_to_the_german_ard-003

Niemiecki dziennik “Bild Zeitung” informuje, że Władimir Putin, rosyjski prezydent do roku 1989 (upadek “muru berlińskiego”) był oficerem KGB oraz agentem enerdowskiej tajnej policji komunistycznej Stasi. “Bild Zeitung” na potwierdzenie swoich słów ujawnia dokumenty, które wszystko potwierdzają.

Dokumenty opublikowane przez dziennik “Bild Zeitung”, dotyczą działalności Władimira Putina w byłej komunistycznej Niemieckiej Republice Demokratycznej.

Znaleziono w archiwum akt dawnej tajnej policji komunistycznej, wydaną w 1985 roku przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Państwowego w NRD legitymację majora Władimira Putina. Legitymację przedłużano co kwartał. Możemy na podstawie tego wnioskować, że Władimir Putin, który jest obecnym prezydentem Rosji, najprawdopodobniej był czynnym agentem Stasi.

Konrad Felber, który jest szefem Urzędu do spraw Materiałów Państwowej Służby Bezpieczeństwa NRD w Dreźnie, przyznał, że nikt nie był świadom od tej pory, że Władimir Putin posiadał również legitymację Stasi.

W 1985 roku, oddelegowano oficera KGB Władimira Putina na placówkę w Dreźnie w Niemieckiej Republice Demokratycznej.

Źródło: fakty.interia.pl

Opublikowane: Grudzień 11th, 2018 4:04 pm