Wisła: zagadkowa śmierć 13-latka

Wisła2Nieznane do tej pory są przyczyny śmierci 13-latka, którego w piątkowe popołudnie turyści znaleźli leżącego na deptaku Braci Cienciałów. Chłopiec był nieprzytomny, dlatego natychmiast wezwano karetkę pogotowia i rozpoczęto reanimację dziecka. Pop przyjeździe karetki reanimowano chłopca jeszcze przez kilkadziesiąt minut - bez skutku. 13-latek zmarł w karetce. 

Z ustaleń policji wynika, że do śmierci chłopca nie przyczyniły się osoby trzecie. Gimnazjalista wracał do domu z korepetycji dość rzadko uczęszczanym deptakiem, położonym około kilometra od centrum miasta, kiedy stało się coś, co trudno wyjaśnić. Policja próbuje ustalić co się tak na prawdę wydarzyło.

Tragiczny jest początek tego roku dla Wisły. Kilka tygodni temu na pływalni ośrodka sportowego Start utonął 12-letni chłopiec z powiatu zgierskiego, wypoczywający w Beskidach. Jego kolega, który również znajdował się pod wodą, został przewieziony do szpitala w Bielsku-Białej, gdzie przez kilka dni znajdował się w śpiączce farmakologicznej, a następnie został wybudzony i trafił pod opiekę psychologiczną. Jak ustaliła policja, osoba pilnująca tego dnia bezpieczeństwa dzieci na basenie nie miała uprawnień ratownika.

Opublikowane: Luty 13th, 2017 8:10 am