USA: matka zabiła swoje córki, a następnie odebrała sobie życie

michigan

W Woodland, w stanie Michigan (USA) doszło do makabrycznej zbrodni. Matka zabrała swoje trzy córki ze szkoły i… zabiła. Następnie odebrała sobie życie. Dziewczynki miały 2 lata, 6 lat i 8 lat.

28-letnia matka podrobiła dokumenty lekarskie, za pomocą, których mogła zabrać dzieci z lekcji. Aubrianne Moore zabrała 2-letnią Alaine Rau, 6-letnią Cassidy Rodery oraz 8-letnią Kyrie Rodery pod pretekstem w rzekomej wizyty u lekarza.

Matka przed zabiciem swoich dzieci zabrała je na lunch.

-Jak ustalili śledczy, 28-letnia mieszkanka stanu Michigan, zanim pozbawiła życia trójkę swoich dzieci, zabrała je na lunch. Później, zawiozła córki do lasu gdzie każdą z nich po kolei zastrzeliła przy użyciu strzelby myśliwskiej – dowiadujemy się od telewizji FOX News.

Kobieta po zamordowaniu córek miała podjechać pod domem byłego partnera i tam popełnić samobójstwo - stojąc na jego podjeździe.

Portal wiadomosci.radiozet.pl informuje, że podejrzenie o chorobę psychiczną Moore pojawiło się przed kilkoma miesiącami. Pracownik socjalny odwiedzający rodzinę stwierdził, że matka ma zaburzenia psychiczne i może być przez nie groźna dla najbliższych. Polecił też odesłanie matki dziewczynek na leczenie specjalistyczne.

Szeryf hrabstwa Kent, Michelle LaJoye-Young komentując sprawę, przyznała, że zbrodnia - „jest jednym z najcięższych przypadków, o jakich słyszała”. Mówi również o tym, że sprawa jest bardzo trudna. Matka zabijając swoje dzieci mogła uważać, że w ten sposób ochrania je przed “czymś”.

Pracownik socjalny opiekujący się rodziną zauważył, że matce zdarzało się przetrzymywać dzieci w domu, zamiast puszczać je do szkoły. Robiła to m.in. z obawy przed awarią autobusu bądź zatruciem jedzenia w szkole.

W raporcie pracownik socjalny napisał - “Uważam, że dana osoba cierpi na chorobę psychiczną i (…) można w rozsądny sposób oczekiwać, w niedalekiej przyszłości, celowego lub nieświadomego poważnego zranienia siebie lub innych osób".

Ciała dziewczynek oraz matki zostały znalezione wczoraj ok. godziny 16.

Źródło: wiadmosci.radiozet.pl

Opublikowane: Luty 26th, 2019 9:44 am