Trzy osoby ranne po tym jak kierujący pojazdem nastolatek stracił nad nim panowanie

Fot: Policja - wypadek, samochód, droga, kolizja

Trzy osoby zostały ranne po tym, jak kierujący samochodem nastolatek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Autem w sumie jechało pięć osób. 

Do wypadku doszło wczoraj, około godziny 17.00 w okolicach Czerwina na Mazowszu. Młody, 19-letni kierowca opla jechał drogą od strony Grodziska, gdy nagle stracił panowanie nad pojazdem.  Według aspiranta Tomasza Żerańskiego oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce,  samochód wypadł z drogi na zakręcie i  zderzył się, z rosnącym blisko jezdni, drzewem.

W aucie znajdowało się w sumie pięć osób w tym dwóch nastolatków mających odpowiednio 15 i 16 lat. Kierowca w trakcie wypadku stracił przytomność i został przewieziony do szpitala. Oprócz niego poszkodowane zostały jeszcze dwie osoby z czego jedna jest nieletnia.

Po badaniach alkomatem okazało się, że dwóch pełnoletnich pasażerów było pod wpływem alkoholu. Jeden z nich miał 0,4, a drugi 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Z kolei badania nastolatków wykazały, że ci wcale nie pili alkoholu. Na razie nie wiadomo jednak, czy kierowca również był trzeźwy.

Opublikowane: Maj 30th, 2018 9:32 am