Stany Zjednoczone: co najmniej osiem osób rannych w wyniku wypadku przy restauracji The Fish Spot w Los Angeles

picoblvd31lip

Co najmniej osiem osób rannych po tym jak ciężarówka wjechała w grupę ludzi w Los Angeles - powiedziała rzeczniczka straży pożarnej Margarek Stewart. Zdarzenie zostało zgłoszone w niedzielne popołudnie w Pico Boulevard w dzielnicy Mid-Wilshire.

Pani Steward poinformowała, że osiem osób zostało zawiezionych do szpitala, z czego jedna w stanie krytycznym, trzy z poważanymi obrażeniami, natomiast cztery osoby zatrzymano na obserwacji. W tłumie znajdował się również strażak, który nie pełnił w tym dniu służby jednak nie odniósł obrażeń. W stanie krytycznym znalazł się natomiast 44-letni mężczyzna. Pozostali poszkodowani mają od 18 do 51 lat.

Porucznik Jim Lewis z Departamentu Policji Los Angeles powiedział, że wypadek był kompletnie przypadkowy. Policjantka Rosario Herrera powiedziała, że kierowca ciężarówki sam pozostał na miejscu zdarzenia i wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek.

Sierżant Dwayne Wilson z Policji Los Angeles wyjaśnia, że do wypadku doszło w konsekwencji zderzenia na pobliskim skrzyżowaniu Pico i Redondo boulevards. Jeden samochód przejechał na czerwonym świetle i został uderzony przez ten nadjeżdżający. Uderzenie było na tyle silne, że samochód został skierowany w siedzących na zewnątrz restauracji The Fish Spot ludzi. Żadnemu z kierowców nic się nie stało.

     

Opublikowane: Lipiec 31st, 2017 8:50 am, ostatnia aktualizacja: Lipiec 31st, 2017 at 9:20 am