Restauracja Schabowy, raz!

Schabowy Raz! to przede wszystkim restauracja z sercem, prowadzona w rodzinnym gronie, gdzie można zasmakować potraw prawdziwej kuchni kaszubskiej. Wnętrze restauracji sprzyja ciepłej, rodzinnej atmosferze o każdej porze roku, a w okresie zimowym wyjątkowy nastrój nadaje dodatkowo ciepło płonącego ognia w kominku.

Restauracja oferuje swoim Gościom prawdziwe kaszubskie smaki, w tym przygotowywanego w oryginalny sposób schabowego — tytułowego bohatera tego miejsca, smażonego z kością i na smalcu, podawanego z zasmażaną kapustą i gotowanymi ziemniaczkami. Niepowtarzalnego smaku nadaje też krupnik, na kaczych sercach i żołądkach z prawdziwkami zbieranymi z okolicznych lasów czy kaczogęś serwowana w towarzystwie ziemniaków, żurawiny i pieczonego jabłka.

Restauracja jest również przyjazna dzieciom — stąd przygotowany specjalnie dla naszych milusińskich plac zabaw czy dodatkowe menu.

Dane kontaktowe: Babi Dół 28 Czynne codziennie: 10.00 – 21.00 tel. 607 071 122 e-mail: info@schabowyraz.pl www.schabowyraz.pl
 

Opublikowane: Lipiec 20th, 2021 1:21 pm, ostatnia aktualizacja: Lipiec 20th, 2021 at 3:29 pm