Pruszków: od poniedziałku przerwy w dostawie prądu

Od poniedziałku przez kolejne 7 dni mieszkańcy Pruszkowa i okolic muszą przygotować się na przerwy w dostawie prądu, podaje portal wiadomosci.wpr24.pl.Spowodowane jest to zaplanowanymi pracami modernizacyjnymi urządzeń elektrycznych.Zakład PGE dystrybucja podaje planowany brak prądu w następujących miejscach w podane dni:

I PFot: Wikimedia Commons/Guam - linie energetyczne, prąd, energiaONIEDZIAŁEK 31 SIERPNIA: - Michałowice – 8.00-16.00 – ul. Kościuszki, 11-go Listopada, 3-go Maja, Szkolna, Mickiewicza, Spacerowa, Regulska, Kolejowa, Kwiatowa, Wojska Polskiego, Partyzantów. - Reguły – 8.00-15.00 – ul. Orzeszkowej 9, Aleje Jerozolimskie 276A, 282, 292, 294, Regulska od 7 do 25 i od 8 do 10, Słoneczna, Kraszewskiego do nr 7, Firmowa. - Komorów – 8.00-15.00 – ul. Harcerska. - Grodzisk Mazowiecki – 8.00-14.00 – ul. Kościuszki, Zondka.

II WTOREK 1 WRZEŚNIA: - Pruszków – 8.00-15.00 – ul. 3-go Maja od 34 do 49 i od 46 do 57, Pańska od 3 do 3-go Maja, Łąkowa od 5 do 18 i 23, Słowackiego od 1 i 8 do nr 37 i 30, Wesoła od 3a i 4 do 33 i 42, Pętelki, Żabia.

III ŚRODA 2 WRZEŚNIA:

- Otrębusy – 8.00-15.00 – ul. Ogrodowa, Sosnowa, Natalińska 88, Kubusia Puchatka, Głowackiego, Mickiewicza, Słowackiego, Pogodna.

- Pruszków – 9.00-12.00 – ul. Radnych 9. - Grodzisk Mazowiecki – 10.00-12.00 – ul. Floriańska, Korfantego, Śląska, Bałtycka. - Piastów – 15.00-19.00 – ul. Królewska 22, 24, 26, 28, ul. Brzozowa 1 i 2, Godebskiego od 30 i 31 do 42 i 49, Norwida od Królewskiej do Pokoju, Ogrodowa od Norwida do Sienkiewicza, Orzeszkowej od Kasprowicza do Sienkiewicza, Złotej Jesieni od 1 do 19 i od 2 do 24 (bez 22), Sienkiewicza od 107 do 119 i od 76 do Orzeszkowej 11, Aleje Jerozolimskie 312 i 314, Dolna 38. - Reguły – 15.00-19.00 – ul. Wiejska od 3 i 6 do 15 i 16, Aleje Jerozolimskie 333.

IV CZWARTEK 3 WRZEŚNIA:

- Żukówka – 8.00-16.00 - Piastów – 8.00-12.00 – ul. Moniuszki od 2 i 3 do 17B. - Tłuste – 8.00-15.00 – od nr 1 do 39.

V PIĄTEK 4 WRZEŚNIA:

- Piastów – 8.00-19.00 – ul. Aleje Jerozolimskie 330, Złotej Jesieni od Kasprowicza do Wiosennej, Wiosenna, Brzozowa od 1 i 2 do 8a i 33, Popiełuszki od 1 i 26 do 21 i 30, Harcerska od 1 i 16 oraz od 18 30, Akacjowa 1, Sosnowa od 1 i 2 do 15 i 16, Jaśminowa od 1 i 2 do 9 i 14, Różana od 1 do 14, Klonowa 1 i 2 do 6 i 17, Chabrowa od 1 i 2 do 5 i 6, Lipowa od 1 do 7, Słoneczna od 9/1 do 9/9, Kwiatowa od 1 i do 9.

VI PONIEDZIAŁEK 7 WRZEŚNIA:

- Pruszków – 8.00-15.00 – ul. Lipowa 42a i b, 44. - Komorów – 8.00-15.00 – ul. Kolejowa, Spokojna, Zaciszna, Brzozowa, Ceglana, Krótka, Sosnowa, Lotnicza, Komorowska, Leszczynowa, Akacjowa.

VII WTOREK 8 WRZEŚNIA:

- Brwinów – 8.00-18.00 – ul. Sportowa, Okopowa, Leśna, Słoneczna, Środkowa, Żwirowa, Ogrodowa, Myśliwska, Kielecka, Puławska, Rawska, Radomska.

Opublikowane: Sierpień 29th, 2015 8:58 pm, ostatnia aktualizacja: Sierpień 29th, 2015 at 9:13 pm