Porażka Barcelony

hiszpania-e1534158270202

Prowadzący jak dotąd w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy zespół z Barcelony, przegrał niespodziewanie z ostatnim w notowaniu zespołem. "Duma Katalonii" nie była w stanie wygrać z Leganes. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 1:2.

Mimo początkowego kontrolowania meczu przez Barcelonę wynikiem 1:0, podopieczni Ernesto Valverde w ciągu kilkudziesięciu sekund drugiej połowy stracili dwie bramki. W 52 minucie do bramki trafił Marokańczyk Nabil El Zhar, a zaraz po nim w 53 minucie - Oscar Rodriguez. To pierwsza porażka klubu w tym sezonie. Nadal jednak z 13 punktami wyprzedza Real Madryt dzięki lepszemu bilansowi bramek.

Opublikowane: Wrzesień 27th, 2018 9:03 am, ostatnia aktualizacja: Wrzesień 27th, 2018 at 9:06 am