Polityk obraża sportowca

waszyngton Wielkie gwiazdy sportu lubią czasami zabierać głos, by wypowiedzieć się w sprawach publicznych, które są związane z polityką ich kraju. LeBron James właśnie skrytykował Donalda Trumpa, a ten w swoim stylu odpłacił się pięknym za nadobne. Twitterowa, a jakże, wendeta Trumpa była raczej śmieszna. Co ciekawe, w małżeństwie państwa Trumpów chyba zgrzyta, aczkolwiek niewykluczone, że pierwsza domu po prostu ratuje odrobinę zdrowego rozsądku, który próżno szukać u jej męża. Oto wypowiedź LeBrona Jamesa:
"On nas dzieli. Jak zauważyłem w ciągu kilku ostatnich miesięcy, on w pewnym sensie wykorzystuje sport, by nas dzielić - i to jest coś, obok czego nie mogę przejść obojętnie, bo właśnie dzięki sportowi po raz pierwszy zetknąłem się z kimś białym" - podkreślił gwiazdor NBA. Zarzucił również Trumpowi, że swoją postawą ośmiela rasistów.A jaki był rewanż Trumpa:
"LeBron James udzielił właśnie wywiadu najgłupszemu człowiekowi w telewizji, Donowi Lemonowi. On sprawił, że LeBron wypadł inteligentnie - co nie jest łatwe"

Opublikowane: Sierpień 6th, 2018 8:39 am, ostatnia aktualizacja: Sierpień 6th, 2018 at 8:40 am