Policja apeluje o pomoc w złapaniu napastnika, który oblał kwasem mężczyznę w Szczecinie

NjQ2NjE1JwN-fWFccQU2XmkBYQ5rRj4DPFVgGikef1JoCnxedAd2XHwDe1t0BXxSYgB9RTZLLRA0UScEa1s-DQ== Źródło: Policja CBŚP

Policja opublikowała wizerunek napastnika, który w zeszłym roku oblał kwasem Mirosława B. ze Szczecina. Mężczyzna może być niebezpieczny.

Do ataku doszło 30 marca ubiegłego roku przy ul. Obrońców Stalingradu w Szczecinie. Mirosław B. z zaskoczenia oblany został jakąś żrącą substancją. Pomimo bólu zaatakowanemu mężczyźnie jakoś udało się dojść do pobliskiej przychodni, skąd przewieziony został do szpitala. Od razu został również przesłuchany przez policję. Okazało się jednak, że Mirosław B. kompletnie nie pamięta , jak wyglądał napastnik. Co więcej, ciągle powtarzał, że nie ma wrogów, którzy mogliby stać za tym atakiem. Całe szczęście monitoring, znajdujący się obok miejsca zdarzenia, uchwycił twarz napastnika, którą można teraz zobaczyć na zdjęciach opublikowanych przez policję.

CBŚP nadal poszukuje sprawcy tamtego ataku. Zaznacza również, że być może jest on bardzoniebezpieczny. Policja apeluje również do świadków zdarzenia oraz do osób, które rozpoznają mężczyznę z opublikowanych zdjęć. Policja zapewnia, że wszystkich informacji udziela się całkowicie anonimowo. Napastnik pozostaje poszukiwany w całej Polsce.

Opublikowane: Czerwiec 8th, 2018 8:36 am