Piaseczno: podejrzany mężczyzna zaczepia kobiety

W podwarszawskim Piasecznie i Zalesiu Dolnym mężczyzna zaczepia młode kobiety. Wczoraj w Zalesiu Dolnym ok. 40-letni mężczyzna zaczepił i śledził kobietę.

Mężczyzna prawie wjechał na mnie rowerem i udawał, że zrobił to przez przypadek. Zatrzymałam się (to było przy tym upuście na "Górkach Szymona") i powiedziałam, że nic mi się nie stało. On odpowiedział, że jest lektorem francuskiego i może chciałabym się uczyć... Szybko dałam mu do zrozumienia, że nie mam czasu - relacjonuje sytuację w rozmowie dla naszemiasto.pl prześladowana kobieta. - Nie wyglądał jak żaden lektor! Miał coś dziwnego w oczach... Po chwili powiedział ze jakby był młodszy to by mnie na kawę zaprosił. Czekałam aż odjedzie bo nie chciałam żeby jechał za mną, ale wyczułam, że on czeka aż ruszę pierwsza i tak zrobiłam - dodaje.

Później mężczyzna zaczął śledzić kobietę. - Wymyśliłam, że będę jechać szybko i będę skręcać w różne uliczki, żeby go zgubić. Nie udało się. Każdą z tych uliczek jechał kawałek za mną. Przy kościele postanowiłam skręcić już w moją ulice i zwolniłam... Jechał tuż za mną i powiedział żebym się zatrzymała, bo chce mi coś powiedzieć. Dałam mu znać, że widzę że mnie śledzi od samych górek i powiedziałam by mnie wyprzedził i jechał sobie, a on na to żebym mu nie mówiła co on ma robić i gdzie ma jechać. W tym momencie zatrzymałam się, czułam się pewnie, bo zatrzymałam się przy mojej bramie i nic mi nie groziło. On wtedy nie zatrzymał się i pojechał prosto, przejechał na drugą stronę ulicy i zniknął. A wtedy ja weszłam do domu, nie chciałam żeby widział gdzie mieszkam

Podobne sytuacje zdarzały się już wcześniej. Miało również dojść do gwałtu w Gołkowie, podaje naszemiasto.pl

Opublikowane: Sierpień 19th, 2015 3:39 pm, ostatnia aktualizacja: Wrzesień 29th, 2016 at 4:04 pm