Ojciec kopał 2-letnie dziecko, bo nie mogło wstać

BiszkekBarier Adiyev zabrał swojego 2-letniego syna na spacer. W pewnym momencie dziecko przewróciło się na oblodzonym chodniku i nie mogło wstać o własnych siłach. Ojciec podszedł wtedy do syna i... kopnął go w brzuch.

Chłopiec starał się wstać, ale wciąż przewracał się na oblodzonym chodniku. Gdy po kolejnej próbie upadł na plecy, jego ojciec (który do tej pory obserwował męczącego się syna) podszedł i kopnął go z całej siły w brzuch. Potem złapał syna za rękę i brutalnie go podniósł. Dziecko nie mogło utrzymać się na nogach, ale ojciec nie pozwalał mu upaść. Wszystko zostało nagrane, a filmik obiegł już internet.

Zdarzenie miało miejsce w Biszkeku w Kirgistanie. Miejscowa policja szybko odkryła tożsamość 50-latka. Barier Adiyev najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna uważa, że nagranie zostało zmanipulowane, a on nigdy nie kopnął swojego dziecka.

Pracodawca Bariera był innego zdania i zwolnił mężczyznę z pracy. Matka dziecka stara się, by ojciec stracił prawa rodzicielskie.

Opublikowane: Grudzień 7th, 2017 12:06 pm