Odnaleziono ciało zaginionej Anity z Bytomia

Bytom

Nie żyje Anita K. z Bytomia. Ciało kobiety odnaleziono w jednym z mieszkań w Chorzowie. 31-latka zaginęła 12 stycznia. Tego dnia miała z matką jechać do swoich dzieci – podaje TVN24.

Z portalu TVN24 dowiadujemy się, że Anita z Bytomia zaginęła 12 stycznia. Był to dzień, w którym miała pojawić się u rodziców, a następnie z mama pojechać do swoich dzieci, umieszczonych w domu dziecka. Zaginiona miała ograniczone prawa rodzicielskie do trójki dzieci, ponieważ nadużywała alkoholu. 31-latka walczyła z nałogiem. Znalazła pracę i zaczęła remontować swoje mieszkanie.

W sobotę do siostry Anity K. zadzwoniła córka kobiety. „Pytała z płaczem, czemu mama nie przyjechała. Skontaktowałam się z rodzicami. Od 10 nie odbierała od nich telefonu” – wspomina siostra.

"Dziennik Zachodni" poinformował, że w środę (31.01) policja odnalazła w jednym z mieszkań w Chorzowie ciało zaginionej Anity K. Zaginiona nie posiadała tytułu prawnego do lokalu. Według ustaleń dziennikarzy, ciało Anity zostało znalezione w szafie.

-Policja zna personalia właściciela mieszkania i poszukuje osoby, która je wynajmowała, by wykonać z nią czynności procesowe. W tym zakresie nie mogę ujawniać żadnych okoliczności więcej – mówi Katarzyna Małecka-Kowalczyk, prokurator rejonowy w Chorzowie.

Sekcja zwłok Anity K. odbyła się w poniedziałek (4.02). Aktualne ustalenia śledczych potwierdzają, że kobieta została zamordowana. Prokuratura nadal czeka na wyniki badań histopatologicznych i toksykologicznych.

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

 

Opublikowane: Luty 6th, 2019 11:19 am