Nowa Wieś Lęborska: Mężczyzna zaatakował nożem dwie osoby

nowa wieś lęborskaDwa lata pozbawienia wolności – to kara jaka grozi mężczyźnie podejrzanemu o zranienie nożem dwóch mieszkańców gminy Nowa Wieś Lęborska. 26-latek został zatrzymany w ubiegły piątek przez lęborskich policjantów. 

W piątek policja lęborska otrzymała zgłoszenie o awanturze, do której doszło w pobliżu przystanku autobusowego. W wyniku zdarzenia dwaj mężczyźni (23- i 14-latkowie), mieszkańcy gminy Nowa Wieś Lęborska, odnieśli lekkie obrażenia (opuścili szpital po zaopatrzeniu ran).

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podczas spotkania grupy młodych mężczyzn doszło między nimi do kłótni i w trakcie szarpaniny jeden z nich ranił nożem dwóch innych mężczyzn. Na podstawie rysopisu, podejrzany został zatrzymany w pobliżu miejsca zdarzenia jeszcze tego samego dnia. Badanie alkomatem wykazało, że znajdował się pod wpływem alkoholu.

26-latek został umieszczony w policyjnym areszcie, a następnie usłyszał zarzuty naruszenia czynności narządu ciała. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności. Prokurator zadecydował o zastosowaniu dozoru policyjnego.

Opublikowane: Luty 1st, 2017 10:23 am, ostatnia aktualizacja: Luty 1st, 2017 at 5:27 pm