Nowa prezes IKEA Retail w Polsce

Fot: Wikimedia Commons/Joseaperez - sklep, Ikea

Nową prezes IKEA Retail w Polsce została Carolina Garcia Gomez. Pracuje w firmie od 2005 roku, a zaczynała w sklepie IKEA w swoim rodzinnym Barakaldo (Hiszpania). Doświadczenie zawodowe zdobyła również na rynkach słowackim, czeskim, węgierskim.

Jak możemy przeczytać na money.pl, Carolina Garcia Gomez z wykształcenia jest inżynierem, ukończyła także studia Master of Business Administration w IESE Business School. Ma 42 lata. Wcześniej pracpowała w IKEA Retail w Japonii, jako wiceprezes.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że dołączam do zespołu IKEA na tak dynamicznie rozwijającym się rynku, gdzie świetne wyniki biznesowe idą w parze ze zrównoważonym rozwojem. Polska to wyjątkowy kraj dla IKEA, współpraca sięga lat 60. Bazując na tej wspaniałej historii, chcemy być jeszcze bliżej Polaków, pomagać im pięknie i wygodnie żyć, rozwijając nasz biznes w kierunku sprzedaży wielokanałowej, a także gospodarki obiegu zamkniętego. Bardzo się cieszę, że mogę mieć w tym swój udział - powiedziała Carolina Garcia Gomez.

Anna Pawlak-Kuliga, poprzednia prezes IKEA Retail w Polsce, we wrześniu br. staneła na czele IKEA Retail w Chinach.

Opublikowane: Październik 4th, 2018 9:10 am, ostatnia aktualizacja: Październik 4th, 2018 at 9:43 am