Niemcy: ciężarówka przewożąca świnie spowodowała wypadek, trzech Polaków zginęło na miejscu

Berlin-Niemcy

Niemcy: na drodze B67 w Bocholt doszło do tragicznego wypadku. W okolicy granicy z Holandią, auto osobowe zderzyło się czołowo z ciężarówką, która przewoziła świnie. W samochodzie jechało trzech młodych Polaków. Wszyscy zginęli na miejscu.

Do wypadku doszło ok. godziny 7:00 rano na dwupasmowym odcinku drogi B67. 33-letni kierowca ciężarówki z nieznanych powodów nagle stracił panowanie nad kierownicą, przez co zjechał na lewo. W tym samym czasie z naprzeciwka nadjeżdżał samochód osobowy. Uderzenie było tak silne, że samochód, którym jechali Polacy został kompletnie zmiażdżony.

Polacy byli w wieku 15, 23 i 35 lat. Wszyscy trzej pochodzili z gminy Mikstat (Wielkopolska). Zginęli na miejscu.

Kierowca ciężarówki oraz kierowca samochodu, które jechało za autem Polaków został ranny. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala.

Kierowca ciężarówki, przewoził ok. 180 świń. Ciężarówka po uderzeniu w samochód, przebiła się przez barierki, po czym przewróciła na dach i wylądowała w rowie. W wyniku wypadku wiele świń uciekło. Zwierzęta przez długi czas biegały po drodze i pobliskim lesie. Odpowiednie służby zostały wezwane na miejsce i zajęły się uciekinierami.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Opublikowane: Styczeń 29th, 2019 8:40 am, ostatnia aktualizacja: Styczeń 29th, 2019 at 9:16 am