Nie żyje 6 miesięczna dziewczynka z Gliwic. Jej rodzice zostali już zatrzymani.

gliwice-1024x724

Nie żyje 6-miesięczna dziewczynka z Gliwic. Jej rodzice zostali już aresztowani i otrzymali już wstępne zarzuty o stwarzanie zagrożenia dla zdrowia i życia dziecka. Oboje byli pod wpływem alkoholu.

Wczoraj, o godzinie 6.00 rano dyżurny policji w Gliwicach otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonego ojca dziewczynki, który zauważył, że jego córeczka jest cała sina. Niestety gdy ratownicy medyczni dojechali na miejsce okazało się, że dla dziecka już nic się nie dało zrobić. Dziewczynka była już martwa. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że dziewczynka zmarła bez udziału osób trzecich, ale jak było naprawdę dowiemy się dopiero po zakończeniu sekcji jej zwłok.

Jej rodzice zostali zatrzymani, ze względu na to, że oboje byli pod wyraźnym wpływem alkoholu. Matka miała 3, a ojciec 1 promil alkoholu we krwi. Para usłyszała  już wstępne zarzuty - "stworzenie zagrożenia dla zdrowia i życia z uwagi na stan nietrzeźwości obojga rodziców".

W domu znajdowała się również dwójka mężczyzn, znajomych rodziny. Oni również zostali zatrzymani i przewiezieni na izbę wytrzeźwień.

 

Opublikowane: Kwiecień 16th, 2018 11:49 am, ostatnia aktualizacja: Kwiecień 16th, 2018 at 11:52 am