Natalia Przybysz na celowniku katolickiej organizacji

fot-wikimedia-commons-daniel-kruczynski-natalia-przybysz

Dwa tygodnie temu na łamach "Wysokich Obcasów" polska wokalistka Natalia Przybysz przyznała się, że dokonała aborcji na terenie Słowacji, ponieważ nie miała wystarczających warunków mieszkaniowych na kolejne już, trzecie dziecko.

Katolicki Klub im. Świętego Wojciecha złożył w tej sprawie zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury  Okręgowej w Łodzi z powodu dokonania przez nią aborcji. Autorzy wniosku argumentują go sprzeciwem publicznemu propagowaniu czynu zabronionego oraz rozmyślne doprowadzenie do śmierci dziecka.

"Niniejszym, składamy doniesienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa, polegającego na dokonaniu zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego przez panią Natalię Przybysz i rozmyślnym, publicznym propagowaniu tego czynu zabronionego poprzez udzielanie wywiadów oraz komponowanie i rozpowszechnianie piosenek, w których pochwala dokonaną zbrodnię" – pisze Katolicki Klub im. Świętego Wojciecha w zawiadomieniu.

Zachowanie Natalii Przybysz jest, zdaniem przedstawicieli Katolickiego Klubu im. Świętego Wojciecha, odrażające i naganne. Ponadto świadczy ono o jej demoralizacji i poczuciu zupełnej bezkarności wobec polskiego prawa.

"Natalia Przybysz mówi o dokonanej aborcji z zachwytem i opisuje ulgę, jaką odczuła po dokonaniu zabiegu. Faktem, który dodatkowo zaświadcza o świadomych i przestępczych działania Natalii Przybysz jest wykorzystywanie zbrodni dzieciobójstwa w osobistej karierze muzycznej z nadzieją uzyskania szerokiego posłuchu i poparcia dla jej przestępczych czynów" - dodają przedstawiciele Katolickiego Klubu im. Świętego Wojciecha.

Prokuratura Okręgowa w Łodzi póki co nie odniosła się do złożonego wniosku.

fot: wikimedia commons / daniel kruczynski

Opublikowane: Listopad 5th, 2016 8:16 pm, ostatnia aktualizacja: Listopad 5th, 2016 at 8:19 pm