Lubickie Lato 2018

Czas zacząć odliczanie do Lubickiego Lata - naszej największej gminnej imprezy plenerowej. Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Bayer Full.

- Ubiegłoroczna frekwencja potwierdziła, jakich zespołów oczekują mieszkańcy. Zatem w tym roku zaprosiliśmy dwie kolejne grupy z tego samego nurtu, czyli Mega Dance i Bayer Full – mówi wójt Marek Olszewski.

Lubickie Lato odbędzie się 19 sierpnia, jak zawsze na terenie Zespołu Szkół nr 1 w Lubiczu Górnym. Atrakcji nie zabraknie także dla najmłodszych. Już od 14.00 dzieci bezpłatnie skorzystają z trampolin i zjeżdżalni ogromnego "dmuchanego miasteczka". Oficjalne otwarcie o godz. 16.00. Na specjalnych stoiskach, promując to, co mają najlepszego, zaprezentują się sołectwa gminy Lubicz. Będą występy, rękodzieło, przepyszne wyroby... Namioty zostaną ocenione przez komisję pod przewodnictwem wójta i nagrodzone (ok. godz. 18.00) czekami do wykorzystania na rzecz sołectwa. Bayer Full zagra o 20.30, przed nim, ok. 18.30, wystąpi Mega Dance. Na koniec (ok. 22.00) nad Lubiczem rozbłysną fajerwerki.

- Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców - mówi Marek Olszewski. Przy okazji dobrej zabawy gwarantowanej przez gminę – zróbmy też coś dobrego dla innych: w godz. 12.00-16.00 w krwiobusie, który stanie przy szkole będzie można oddać krew.

[smartslider3 slider=54]

Opublikowane: Lipiec 23rd, 2018 9:52 am