Londyn: trzech nastolatków brutalnie zamordowało 17-latka

londyn

W dzielnicy Islington w północny Londynie, we wtorek (29.01.) doszło do tragicznej zbrodni.  Trzech nastolatków brutalnie zamordowało 17-latka. 

Daily Mirror powołuje się na relację świadka, który relacjonuje, że 17-latek nie chciał oddać swojego roweru trzem nastolatkom. Napastnicy po usłyszeniu odmowy od swojej ofiary, dźgnęli go nożem w klatkę piersiową. 17-latek nim przewrócił się tracąc przytomność, próbował wezwać pomoc.

Tragedia wydarzyła się w dzielnicy Islington w  Londynie na Caledonian Road, we wtorek, ok. godz. 19:00. O tej godzinie policja dostała zgłoszenie, że napadnięto na chłopaka. Tuż po przybyciu na miejsce policja w raz z medykami stwierdziła zgon 17-latka.

Napastnicy byli w wieku 16, 17 i 18 lat. 16-latka oraz 17-latka policja aresztowała na miejscu zdarzenia, natomiast 18-latek został namierzony, a następnie aresztowany pod jednym z adresów Islington. Podejrzani o morderstwo trafili na komendę policji w północnym Londynie.

Scotland Yard wydał oświadczenie.

"Chociaż wciąż czekamy na oficjalne dokumenty identyfikacyjne, funkcjonariusze są pewni, że znają tożsamość ofiary. Krewni chłopca zostali poinformowani” – zakomunikowano.

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Opublikowane: Styczeń 31st, 2019 10:27 am