Łódź: niecodzienna akcja w Manufakturze

Wygodne pufy i drewniane skrzynie stanęły dziś w łódzkiej Manufakturze. Wszystko to w ramach zorganizowanej akcji przeznaczonej dla karmiących mam, mających je zachęcić do karmienia niemowląt w miejscach publicznych. baby-696353_640

-Akcja pod hasłem "Pier(w)si dla piersi" ma nie tylko ośmielić kobiety do publicznego karmienia piersią, ale także pokazać, że Manufaktura wspiera młode mamy i w pełni rozumie potrzeby najmłodszych - zaznaczają przedstawiciele centrum przy ul. Karskiego. - W każdym miejscu w Manufakturze, o każdej porze, młoda mama może swobodnie nakarmić swoje dziecko. Dodatkowo na rodziców czeka szereg udogodnień. Dużą wygodą są pokoje rodzinne, w których w zaciszu i komfortowych warunkach można przewinąć dziecko, a także skorzystać z wygodnego fotela do karmienia.

Ponadto mamy i ich pociechy mogą skorzystać z darmowej porady pediatry, który czeka na nich w restauracji French Potato. Nie zapomniano także o kobietach, które karmią mlekiem modyfikowanym. Na miejscy można znaleźć specjalne podgrzewacze pokarmu.

Manufaktura chce pokazać, iż jest przyjaźnie nastawiona oraz dostosowana do potrzeb kobiet karmiących i ich małych dzieci, podaje dzienniklodzki.pl.

 

Opublikowane: Sierpień 29th, 2015 4:13 pm