Legnica: podwójne morderstwo małżeństwa

- Do zabójstwa doszło w czwartek po południu. Zwłoki rodziców ujawniła ich córka, zaniepokojona tym, że mama nie odbiera telefonów, mimo że były wcześniej umówione na spotkanie. Córka miała przyjechać około 18.00, aby obejrzeć postępy w remoncie - mówi Liliana Łukasiewicz z Prokuratury Okręgowej w Legnicy. Gdy rodzice nie otwierali drzwi córka wezwała ślusarza. Gdy udało jej się wejść do mieszkania znalazła ciała rodziców. Wezwała policje. Podejrzenia padły na 38-letniego mężczyznę, który remontował mieszkanie emerytów. Po zatrzymaniu oraz przesłuchaniu przyznał się do winy.

-Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury i przesłuchany. Usłyszał zarzut zabójstwa. Marcin K. był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności  – poinformowała Łukasiewicz na czwartkowej konferencji prasowej.

Dziś zapadnie decyzja w sprawie aresztu tymczasowego dla sprawcy, podaje tvn24.plwolna grafika - mordestwo, zabójstwo, policja, nóż, krew

 

Opublikowane: Sierpień 30th, 2015 3:50 pm, ostatnia aktualizacja: Sierpień 30th, 2015 at 7:43 pm