Kara więzienia dla homoseksualistów?

Polska

Grzegorz Braun, były kandydat na prezydenta miasta Gdańsk w programie wRealu24 poinformował o zmianie swojego stosunku do homoseksualistów oraz, że obecnie jest zwolennikiem penalizacji homoseksualizmu - “jako takiego”. Uważa również, że Robert Biedroń powinien trafić do więzienia.

-Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej (...). Ja to postuluję - karalność sodomii jako takiej. Wystąpię z takim wnioskiem. Zobaczymy jak zostanie on przyjęty na forum parlamentu europejskiego – poinformował Grzegorz Braun w programie wRealu24.

W swojej wypowiedzi podkreślił również, że Robert Biedroń, który jego zdaniem jest zawodowym sodomitom, powinien trafić do więzienia.

Braun próbował przekonywać także, że w jego opinii tajne organizacje wykorzystują homoseksualistów, aby doprowadzić do rewolucji światowej.

- Rewolucja światowa, mafie, służby i loże, Żydzi i masoni – nie bójmy się używać tych słów – traktują sodomitów jako zaginiony lumpenproletariat swojej rewolucji - przekonywał Braun.

Grzegorz Braun przekonywał oraz podkreślał w swojej wypowiedzi, że prawda wyszła na jaw i w końcu wszystko stało się jasne, więc nie mam mowy o pomyłce - “ nie ma mowy o jakimś modus vivendi, że osiągniemy w tym obłędzie tolerancjonizmu jakąś linię demarkacyjną i wtedy sodomici powiedzą: ok, już mamy cośmy chcieli. Nie! Oni chcą dobierać się do naszych dzieci”.

Grzegorz Braun brał udział w przyśpieszonych wyborach na prezydenta miasta Gdańsk. Zajął w nich drugie miejsce. Aktualnie związał się z Konfederacją - Korwin, Braun, Narodowcy, Liroy. Konfederacja ma zamiar startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Opublikowane: 21 marca, 2019 9:04 am, ostatnia aktualizacja: 4 kwietnia, 2024 at 10:34 am