Kara więzienia dla ciężarnej matki dwójki dzieci

Fot: Policja - więzienie, areszt, kraty, przestępca

29-letnia Brytyjka została skazana za podżeganie do morderstwa. Matka dwójki dzieci, mimo że jest obecnie w ciąży i oczekuje kolejnego dziecka, musi odbyć karę czterech miesięcy więzienia - podaje SkyNews.

W Teeside obok Newcastle sąd ogłosił wyrok, w sprawie miłosnego trójkąta, w który zaangażowana była skazana Sarah Bramley. Wcześniej na karę dożywotniego pozbawienia wolności, skazano jednego z kochanków kobiety, który zamordował drugiego partnera Sarah.

Jak możemy przeczytać na onet.pl, Sarah Bramley przez kilka miesięcy była związana z dwoma mężczyznami. Próbując wzbudzić zazdrość jednego z nich, wysłała mu swoje nagie zdjęcie podczas seksu z drugim kochankiem. Mężczyzna pod wpływem emocji postanowił się zemścić i atakując swojego rywala, śmiertelnie ugodził go nożem.

Zabójczego kochanka skazano w grudniu, zeszłego roku został skazany na karę dożywocia. Do więzienia teraz trafiła również Sarah Bramley, która przed sądem przyznała się do winy. Broniła się, mówiąc, że nie przypuszczała, że sprowokowany kochanek może posunąć się do morderstwa.

Opublikowane: Październik 9th, 2018 2:06 pm, ostatnia aktualizacja: Październik 9th, 2018 at 2:08 pm