Jayme Cook - 13-latka porwana 87 dni temu, uciekła porywaczom

wisconsin

Porwana 87 dni temu 13-latka została odnaleziona. Rodzice Jayme Closs zostali zabici przez porywaczy.

Na policję w Barron w Wisconsin, 15 października ub. roku zadzwonił na krótką chwilę telefon alarmowy. Choć połączenie trwało bardzo krótko, policjanci zdążyli zlokalizować miejsce, z którego dzwoniono. Na miejscu funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia. 46-letnia Denise Closs oraz jej mąż 56-letni James Closs zginęli od ran postrzałowych. Policja ustaliła również, że w chwili zabójstwa w domu powinna znajdować się jeszcze córka ofiar, 13-letnia Jayme. Jednak po dziewczynce zaginął ślad.

Rozpoczęto na szeroką skalę poszukiwania Jaymie. Została również wyznaczona nagroda w wysokości 50 tys. dolarów, za pomoc w jej znalezieniu.

Dziewczynkę odnalazła 10 stycznia w Gordon, w Wisconsin, kobieta podczas spaceru. Zwróciła uwagę na rozczochraną dziewczynkę, zmierzającą w jej kierunku. Po chwili kobieta zorientowała się, że jest to poszukiwana 13-letnia Jayme Closs. Zaprowadziła ją do sąsiadów, którzy od razu wezwali policję.

Policja nie zdradza obecnie żadnych szczegółów. Do wiadomości publicznej podano jedynie, że 13-latka uciekła z miejsca, gdzie przetrzymywano ją przez 87 dni. Policja zatrzymała jedna osobę. Natomiast dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie czeka na spotkanie ze swoimi bliskimi.

Źródło: fakty.interia.pl

Opublikowane: Styczeń 12th, 2019 8:31 am