Kompleks Wypoczynkowo Konferencyjny Wichrowe Wzgórze Chmielno

Kompleks Wypoczynkowo Konferencyjny ,,Wichrowe Wzgórze" w Chmielnie położony jest na wzgórzu, bezpośrednio nad jeziorem Kłodno w letniskowej miejscowości Chmielno. Goście mają do wyboru pobyt w czterech obiektach, składających się na całość kompleksu. Każdy z tych obiektów został urządzony w innym stylu i standardzie.

Kilka dużych, klimatyzowanych sal pozwala na organizację zarówno imprez okolicznościowych, jak i szkoleń biznesowych czy konferencji. Gospodarze oddają do dyspozycji gości salę kominkową, bilard, piłkarzyki, przestrzenny ogród do rekreacji i wypoczynku, własną plażę z pomostem, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz rowerów, zewnętrzny plac zabaw, salę zabaw małpi gaj dla najmłodszych.

Na terenie obiektu znajduje się kryty basen, jacuzzi, 3 sauny oraz gabinety kosmetyczne oferujące szeroką gamę zabiegów SPA na twarz i ciało. Wydzielone miejsce na ognisko może być okazją do wspólnego biesiadowania i przyśpiewek kaszubskich.

Dane kontaktowe:  ul. Wichrowe Wzgórze 13, 83-333 Chmielno tel.: 58 684 21 56 mail: biuro@wichrowe.info www.wichrowe.info
     

Opublikowane: Listopad 4th, 2021 11:17 am, ostatnia aktualizacja: Grudzień 15th, 2021 at 10:18 am