Brytyjska piosenkarka znaleziona martwa w pokoju hotelowym

katar32-letnia Daniella Obeng została znaleziona martwa w hotelowym pokoju w Katarze. Kobieta od kilku miesięcy zmagała się z epilepsją - ta zaś była spowodowana guzem mózgu.

Piosenkarka była znana pod pseudonimem artystycznym Devi Ka. Kobieta od kilku miesięcy zmagała się z guzem mózgu i epilepsją. Mimo tego została pozbawiona zasiłku chorobowego. Aby opłacić swoje leczenie i utrzymać syna, kobieta potrzebowała stałej pracy.

32-latka zbierała również środki na opłacenie operacji usunięcia guza - dlatego więc postanowiła wyjechać do Kataru. Przed podróżą piosenkarka udała się do lekarza, który stwierdził, że jej stan jest stabilny i nic nie przeszkadza w podróży.

Kilka dni po przyjeździe do Kataru, znaleziono ciało piosenkarki w pokoju hotelowym w Dosze. Mimo, że Obeng zmarła pod koniec września, świat dowiedział się o całej sprawie dopiero teraz, gdy znajomi artystki zorganizowali w internecie zbiórkę na pomoc dziecku zmarłej artystki. Jej partner twierdz, że gdyby urzędnicy nie wstrzymali wypłaty świadczeń, kobieta nie musiałaby wyjeżdżać za granicę i nadal by żyła.

Opublikowane: Grudzień 11th, 2017 12:43 pm