Białystok: uwodził, a potem okradał

Bialystok

Sprawa wyszła na jaw, kiedy to 44-letnia kobieta zgłosiła na komisariacie kradzież portfela z całą jego zawartością. Policjanci zatrzymali 44-letniego, przedsiębiorczego Casanovę.

Według ustaleń, pokrzywdzona poznała sprawcę na jednym z portali randkowych i umówiła się na spotkanie w jednym z białostockich lokali gastronomicznych. Tam też, mężczyzna flirtując z nią, wykorzystał nieuwagę kobiety, a następnie ukradł jej portfel. Funkcjonariusze podczas sprawdzania samochodu zatrzymanego znaleźli portfel pokrzywdzonej. Znaleziono także drugi, należący do innej kobiety -kolejnej pokrzywdzonej, która również zgłosiła kradzież. 45-latka rozpoznała zatrzymanego mężczyznę, jako osobę z którą spotkała się na randkę.

Sprawcy w obydwu akcjach działał tak samo: aby uczcić nową znajomości na portalu randkowym, zapraszał na spotkanie potencjalną ofiarę. Podczas randki odwracał uwagę kobiet ciepłymi słówkami, potem obejmował je oraz całował, by w tym czasie przeszukiwać ich kieszenie, bądź torebki zabierając w ten sposób znalezione portfele.

Sprawa znajdzie swoje zakończenie w sądzie. Niewykluczone, że okradzionych podobnie kobiet jest więcej.

Opublikowane: Styczeń 19th, 2017 7:14 pm, ostatnia aktualizacja: Styczeń 19th, 2017 at 8:26 pm