Centrum Rekreacji „u Stolëma”

Stolëmowa Restauracja urządzona jest w ciepłych kolorach beżu i czerwieni. Ściany udekorowane są drewnianą boazerią, lamperią i przysufitowymi falbankami z drewna. Charakterystycznymi akcentami są dekoracje nawiązujące do elementów haftu kaszubskiego – wzory wypalane w drewnie, panele z podświetlonymi wzorami oraz przestrzenne wzory na ścianach.

Charakteru wnętrza dodają ciepłe czerwone zasłonki z wzorem kwiatowym oraz subtelne dekoracje w wiejskim stylu. Na jednej ze ścian oraz suficie nad parkietem znajdują się ręcznie malowane dzieła, które dodają lokalowi ekspresji i stylu. W okresie letnim restauracja połączona jest z tarasem, z którego można podziwiać piękny widok na jezioro Ostrzyckie.

W naszej karcie menu znajdują się specjalności kuchni polskiej i kaszubskiej. Nasi kucharze serwują wiele smakowitych dań. Z sieci rybaka polecamy pstrąga smażonego oraz filet z dorsza z patelni.

Dane kontaktowe: Droga Kaszubska 8A Ostrzyce, 83-314 Somonino tel.: 58 684-18-77 tel./fax. 58 684-16-68 recepcja@ustolema.pl www.ustolema.pl
  [smartslider3 slider=80]

Opublikowane: Listopad 27th, 2020 10:29 am, ostatnia aktualizacja: Styczeń 7th, 2021 at 1:30 pm