Zielonka Challenge [MAPA + PROFILE TOPOGRAFICZNE]

Zielonka Challenge (on-line)

Zielonka Challenge odbędzie się 17 czerwca 2017 roku w Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka, który zlokalizowany jest w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, na terenie gmin: Czerwonak, Murowana Goślina i Pobiedziska oraz powiecie gnieźnieńskim w gminie Kiszkowo i powiecie wągrowieckim w gminie Skoki.

Bieg będzie rozgrywany jednocześnie na trzech dystansach: półmaratonu ok. 21+ km, maratonu ok. 42+ km i ultra ok. 75+ km. Start biegów zaplanowano na godzinę 8:00. Biuro zawodów znajdować się będzie w Owińskach k. Poznania, przy ul. Plażowej 1 nieopodal plaży Kąpieliska AKWEN Tropicana, na tyłach Traperskiej Osady od strony zbiorników wodnych, natomiast meta znajdować się będzie przy kąpielisku. Limit czasu na pokonanie trasy to 12 godzin.

Przebieg poszczególnych tras Zielonka Challenge:

„21+ km”: Z Owińsk przez Dziewiczą Górę do Ludwikowa. W Ludwikowie rozejście tras na dystans półmaratonu w stronę mety przez Pławno, Kamińsko, Potasze do mety w Owińskach.

„42+ km”: Z Owińsk przez Dziewiczą Górę do Ludwikowa. Następnie przez Tuczno południową stroną wokół jezior Stęszewskiego i Wronczyńskiego Dużego do Wronczyna, dalej północną stroną w/w jezior w kierunku Czernic, Zielonki. W Zielonce rozejście tras na dystansie maratonu w stronę mety przez Pławno i wspólny powrót przez Kamińsko, Potasze do Owińsk (meta).

„75+ km”: Z Owińsk przez Dziewiczą Górę, Ludwikowo, do Tuczna następnie południową stroną wokół jezior Stęszewskiego i Wronczyńskiego Dużego do Wronczyna, dalej północną stroną w/w jezior w kierunku Czernic, Zielonki, przez Dąbrówkę Kościelną, Niedźwiedziny, Sławicę, Dzwonowo, Głęboczek, Zielonkę, Kamińsko, Rakownię, Bolechowo, Trzaskowo, Potasze i wspólny powrót do mety w Owińskach.

Profil - 21+ Profil - 42+ Profil - 75+

Opublikowane: Czerwiec 14th, 2017 12:18 pm, ostatnia aktualizacja: Czerwiec 17th, 2017 at 11:23 am