Bydgoszcz: w szpitalu zmarł 24-latek pchnięty kilkukrotnie nożem

BydgoszczWedług ustalających szczegóły tragicznej nocy służb policji i ochrony przy dworcu PKP w Bydgoszczy, 24-letni Dawid M. zmarł w wyniku ran klatki piersiowej i szyi zadanych nożem. Do zdarzenia miało dość po północy przy bydgoskiej ul. Dworcowej, niedaleko dworca PKP. 

Kilkanaście minut po północy ofiara została przewieziona z miejsca tragedii do szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy skąd - jak podaje podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy - około godziny 1.30 poinformowano dyżurnego policji Bydgoszcz Śródmieście, że pacjent zmarł. Należy dodać, że w momencie wzywania karetki Dawid M. był jeszcze żył, jednak w szpitalu stracił ostatecznie przytomność.

Pracujący nad sprawą policjanci zdążyli szybko ustawić rysopis podejrzanych o związek ze zdarzeniem, których  - jak podaje podkom. Przemysław Słomski - ujęto jeszcze przed godziną 3 z przystanku autobusowego przy ul. Zygmunta Augusta. Wśród pijanych zatrzymanych jest 27-letni Tomasz B., 22-letni Adrian W. i 22-letnia Weronika B. Przy Tomaszu B. znaleziono potencjalne narzędzie zabójstwa, natomiast zarzut zabójstwa może zostać postawiony zarówno mężczyznom jak i kobiecie.

Opublikowane: Lipiec 12th, 2017 10:35 am, ostatnia aktualizacja: Lipiec 12th, 2017 at 11:16 am